Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Ismerős...

Mi a véleményetek az Ismerős Arcok nélküled című számáról?

Figyelt kérdés
2023. okt. 15. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem kedvelem. Értem, hogy miről szól a szöveg és azzal nincs is nagy baj, de maga a zene szerintem ötlettelen, semmilyen. Nekem olyan érzésem van ezzel kapcsolatban, mintha megrendelésre próbáltak volna írni egy szépnek tűnő dalt.
2023. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Rasszista, homofób szélsőjobbos. Nem véletlen fidesz kitartott "zenészek" ezek.
2023. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem. (Minden politikai felhang nélkül)
2023. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
A Néküled a legszánalmasabb. Na meg a dunaszerdahelyi focis csürhe akik, ha kell ha nem azt éneklik és ezzel nyomja tele a facebook az üzenőfalam.
2023. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Jó volt a reklámja....
2023. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Zeneileg és szövegileg egyaránt tetszik, na meg az üzenete, a magyarság összetartozása is nagyon fontos. Persze ez utóbbit csak az értheti, aki magyar.
2023. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert aki a revizionista szégyenteljes szélsőjobbot nem élteti az nem matyar? Bár te meg akkor nazi vagy.
2023. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazán szép szám, de a célközönséggel nem igazán tudok azonosulni. Ez a zene értékéből persze nem von le semmit, de a csak számomra elszomorító, mikor belegondolok, hogy ki számít ma "magyarnak".
2023. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!