Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményeket kérhetek a mixemről?

Véleményeket kérhetek a mixemről?

Figyelt kérdés

Csak pár hete kezdtem el mixeléssel foglalkozni. Már töltöttem fel párat, de ahogyan a link leírásában is írtam (angolul) ezeket mind töröltem. Mivel később visszahallgattam őket és rájöttem, hogy szóval nem igazán törődtem azzal, hogy mit mivel rakok össze, csak csináltam. Ezért eléggé rosszak lettek. Pár napja viszont elkezdtem youtube-on különböző videókat nézni a mixelésről. Órákig csak ezzel foglalkoztam. Szerintem megtette a hatását, és ez már sokkal jobb lett mint az előzőek. Egyébként cross dj-t használtam külső mixerrel, a Pioneer DJM-700-zal.

[link]



2023. aug. 17. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangminőség tekintetében teljesen okés.
2023. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó lett
2023. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 Köszi. Igazából a hang minősége azért jó, mert eredeti 320 kbps mp3 zenéket használtam fel. Nagyrészt a Beatportról. Viszont igazából maga a teljes felvett mix az "csak" 256 kbps. Mivel a cross dj-ben ez a legmagasabb minőség amiben rögzíteni lehet.

2 Köszi szépen.

2023. aug. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!