Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah a kilencvenes években...

Azahriah a kilencvenes években is ilyen népszerű lett volna ezzel a zenéjével?

Figyelt kérdés
Amikor ott volt Zámbó Jimmy,a Bonanza Banzai,Edda,stb.Akkor is meg tudta volna tölteni a népstadiont?

2023. okt. 19. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Azahriah a kilencvenes években is sztár lett volna
Azahriah a kilencvenes években nem rúghatott volna labdábaa labda
Ismert lett volna a kilencvenes években is,de nem lett volna nagy szám
Most sem sztár,nem is volt az és nem is lesz
25 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy vakok között a félszemű a király?Hogy a többi előadó olyan rossz,hogy ő kevésbé rosszként már jónak számít?
2023. okt. 19. 23:15
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nyelvgyilkos.
2023. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én szerintem Azahriahnak csak szerencséje van.Sok a gagyi magyar zene,ott a YouTube,bárki tölthet fel zenéket,bárki megnézheti,nem úgy mint régen hogy amit nem adtak a rádióban arról nem is tudtunk.
2023. okt. 19. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Azahnak volt egy kovetotabora a youtubeon. 2 nyilvan foglalkozott a zenevel regebben is. 3 ha nem lenne tehetsege akkor is egy " sztar " lenne, mert a mai viszonylatokat nezve eleg ha nem ertesz semmihez csak eltudnak adni es befutsz. Masreszt meg hat berobbant, de nem azert mert sokat tett le az asztalra hanem mert nyomtak a segget amirol ugye senki sem beszel. Emelett meghat ha a mai magyar eloadokat nezzuk, nem nehez befutni mellettuk. Mert tenyleg tisztelet a kivetelnek akik leraktak az asztalra sokat es megmaradtak akik voltak. De azaht en nem kedvelem, fusson be, csinalja, stb de akkoris egy tultolt enekes, aki eddig semmiben sem mutatott egyediseget. Nem vagyok irigy ember, nem is szalka a szememben a gyerek, de par ev mulva, akar annyi se, jon egy ujabb srac aki hasonloan befut es mar az lesz majd a kozeppontban. Szoval igen kerdezo, szerencseje volt ezzel az egesszel. Regi enekesek, akik nyertek valamit most hol vannak? sehol.. se hir roluk se semmi. Ennyit errol. Azah csak egy eloretolt enekes.
2023. okt. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

#3 Ez alapján Azahriah sikere sokkal jelentősebb, mint a régi előadóké. Azokat csak jobb híján hallgatták az emberek, Azahriát meg azért, mert képes bevonzani az embereket, akik önszántukból klikkelnek rá. A bolygó többszáz millió zenéje közül pont őt választják szabad akaratukból.


De amúgy csöppet kezd már unalmas lenni ez az azahriah hiszti. Minden nap van egy rakás hasonló, rosszindulatú kérdés. Minek?

2023. okt. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

"Azahriah a kilencvenes években is ilyen népszerű lett volna ezzel a zenéjével?

Amikor ott volt Zámbó Jimmy,a Bonanza Banzai,Edda,stb.Akkor is meg tudta volna tölteni a népstadiont?"

Hogyne. A 90-es évek zenei színvonaláról mindent elmond, hogy még a TNT is meg tudta tölteni a stadionokat.

2023. okt. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
mindig is a szar zene volt a népszerű. az igazán jó zenék a háttérben vannak
2023. okt. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Én a youtube-os Paulstreet korszakában követtem. Aztán belefogott a zenei karrierbe és onnantól már hányagolom a srácot. Nem az én stílusom.


Szerintem a palacsinta fesztiválos botrány is sokat dobott a népszerűségén (amikor a toi toi budi mellett döngetet egy bűnronda csajt úgy, hogy Azinak közben párja volt).

Mondjunk nekem furcsa volt, ahogy kezelte a srác a dolgot. -"minden rocksztár csinál hasonlót" , hogy ő 😂, nem tudom hány rocksztár nyávog női hangon...

2023. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Ja az a válasz is átlátszó volt annyira se érdekelte az egész megcsalás vagyhogy most ő putri mögött basz mint ahogy engem a zenéje.
2023. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor más zenék hódítottak. Magyarországon például a Republic vagy a Tankcsapda, ami full más fajta zene volt. Azahriah zenéje az elmúlt pár év stílusait ötvözi tehát egészen más.
2023. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!