Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valóban ő lesz Azahriah egyik...

Valóban ő lesz Azahriah egyik előzenekara/vendége?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=b1_RKu-ESCY


Miért pont ő?



2023. okt. 16. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Biztos tehetségesek, ezért bevezeti őket. Ezért fizetni szoktak, hogy egy náluk népszerűbb, rangos zenekar előtt felléphessenek.

Aztán a történetükben visszaemlékeznek arra, hogy : “na, büszkék vagyunk, hogy a rangos xy koncertjén előzenekaraként léphettünk fel”.


Ez az Azariás tudhat valamit, hogy már előre tízezrekkel töltött meg 3 stadiont is.

2023. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

1-es vagyok.

Ugyanis az egy dolog, hogy tucatmilliós nézettsége van a youtubeon, de hogy egy héttel ezelőtt indították, és már 3 stadion tele, az már ÜSTÖKÖSként robbant felfele.


Szóval az előzenekar fizet a szereplési lehetőségért, mert hatalmas élő reklámot kap Azariás által!


De nyilván nem engednek oda akárkit. Tehát a stílus, a tehetség , a minőség adott kell legyen.

2023. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Miért írod direkt rosszul a nevét?
2023. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

#1.Szegény Insomnium meg csak a Blue Stage-t töltötte meg, pedig olyan zseniális banda nyit nekik, mint az In Mourning akik szerintem benne van a 10 legtehetségesebb metal bandában jelenleg.

Abszolút nem függ össze a tehetség a népszerűséggel.

2023. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Rosszul írtam? A kereső, a Google így dobja ki nekem.
2023. okt. 16. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem te, a válaszoló
2023. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlennek tűnik, honnan jött ez az infó?
2023. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!