Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen helyeket ajánlotok...

Milyen helyeket ajánlotok győri rockereknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval a helyzet, hogy már jó ideje járok koncertekre, fesztiválokra, viszont főleg ugye rockot/metalt kedvelem.. Koncerteken mindig jól érezzük magunkat, de az én haveri társaságom nagy része általában hazamegy koncert után azonnal, és a legtöbben ugyanigy hazamennek... Így aztán képtelen vagyok discokba menni ami viszont nyilván nem a megszokott színvonal 🤘🤘 Szóval a kérdésem az lenne, milyen helyek vannak ahol sok rocker van koncertek után, vagy akár így általában hétköznapokon hol szoktak lenni? Vagy már ennyire kevesen vagyunk? 😥

Segítség srácok, előre is koszi😎😎😎 18/F



2023. okt. 25. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, mindenki a saját baráti körével "afterozik". Ha klubkoncert van, akkor még maradnak ott, vagy keresnek másik kocsmát, esetleg lemennek a Rába-partra.

Régebben, amikor arrafelé mozogtam, az Iparoskör volt úgymond "rockkocsma", de szerintem már meg sincs a hely (már akkor -kb. tíz éve- is hallottam pletykákat arról, hogy gondokkal küszködik a hely, mert arculatváltást akartak csinálni, amivel elüldözték a törzsközönséget).

2023. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát akkor nem nagyon van ilyen külön hely már, nembaj akkor kénytelen leszek csak a koncerten jól érezni magam, utána haza :/
2023. okt. 26. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a programtalanság sajnos nem csak a nagyobb bevétel reményében a rocker/skin törzsgárdát diszkós kisebbségiekre lecserélő, majd két szék közül a padlóra zuhanó Iparos sara.

Már a rocker/metálos szubkultúra sem olyan, mint régen.

Egyrészt kevesen vannak, másrészt pedig rájuk is hatott a korunkra jellemző aszociális, énközpontú, "mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti"- felfogás. Ha akadnak még elvétve rockerek, már ők sem bandába verődve csavarognak, hanem otthol gubbasztanak, és a Tiktokot pörgetik.

Esetleg kereshetsz motoros egyesületeket a környéken, és csatlakozhatsz valamelyikhez, ha közös programokat szeretnél hasonló ízlésűekkel (túrák, motoros találkozók, stb.). Bár ebben az esetben nem árt, ha van motorod, pénzed benzinre, meg némi szabadidőd. :-D

Vagy, ha vannak hasonló érdeklődésű/szubkultúrájú haverjaid, akkor ti is feléleszthetitek a bandába verődve csavargós rocker "hagyományt". Választhattok törzskocsmát, vagy feltankolhattok valamelyik boltban, aztán irány a Rába (bár azt a részt nemrég felújították, nem tudom, hogy megvannak-e még a kiülős részek a vár -vagy mi a fene- tövénél, meg az a rész, ami régen füves-fás terület volt, mi anno oda jártunk a haverokkal aljasulni :-D).

Egyesek szerint a rocknak "lejárt az ideje", a rockereknek lefőtt a kávé. Szerintem viszont inkább csak ellustultak, elkényelmesedtek az emberek.

2023. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azért a szubkultúra még megvan de ahogy mondtad tényleg ez az "ellustulás" lehet a legnagyobb probléma, mert koncerteken sokan vagyunk minden héten, de azon kívül alig-alig látni rockereket/skineket...


A rocknak viszont soha nem fog lejárni az ideje, újra kell éleszteni igazad van😎🤘

2023. okt. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!