Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy menjek így fesztre vagy...

Hogy menjek így fesztre vagy koncertre?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni Azahriha koncerte, de a szüleim biztos nem engednének el, szerintetek mit tegyek?

Fesztiválozás is nagyon bejön, de még nem voltam, diszkóba nem akarok menni még ilyen szar helyekre se kocsmába, csak vagy fesztivál vagy koncert, a bátyám ennyi idősen legalább Veszprém festre mehettet,én meg azon se voltam, hogy mehessek el fesztiválra (Budapest) vagy koncertre?



2023. okt. 26. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal hány éves vagy, és miből fizetnéd?
2023. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Napi kazahriah. Uncsiiiiii...
2023. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

https://www.youtube.com/watch?v=rsRz2L-lUZQ


hallgasd inkább ezt, sokkal jobb mint azária

2023. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
első lépés: Tanuld meg helyesen leírni a nevét:-D
2023. okt. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne itt tegyétek az agyatokat, normális válaszokat szeretnék köszönöm
2023. okt. 27. 12:27
 6/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló saját pénzből fizetném,ezért dolgoztam egész nyáron
2023. okt. 27. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A normális válaszokhoz egy kicsit több infót kellene elárulnod, mert ennyi apró morzsából mi se tudjuk megfogalmazni a saját véleményünket. Tényleg nem mindegy hány éves vagy, illetve az sem, milyen nemű. Írj egy kicsit több dolgot a helyzetről, és akkor talán tudunk használható tanácsot adni.
2023. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 lány
2023. okt. 31. 21:17
 9/9 anonim válasza:
Nem csoda hogy nem engednek el, próbálj meg több ismerőst összegyűjteni. Ha nem egyedül vagy egy másikkal emberrel tervezel menni hanem csapattal, hamarabb elengednek
márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!