Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak ezekhez hasonló,...

Vannak ezekhez hasonló, nyers, hard rock albumok?

Figyelt kérdés

Ossian- Emberi Dolgok


[link]


Ossian - Keresztút


[link]



Ezek a régi Ossian utolsó albumai. A kezdeti heavy metal után ez a 2 album hard rock stílusban íródott, néhol heavy metal-os elemekkel és vírtuóz szólókkal. Az Ossiantól nekem ez a 2 kedvencem, zeneileg és szövegileg is egyaránt. A heavy metal-os kliséket itt már elhagyták, van néhány közhelyes téma de a legtöbb dal szövege elég őszinte, nagyon átjön a 90-es évek hangulata.

A hangzás nyers, letisztult, és nagyon természetesen szól(főleg a Keresztút lemez).


Írhattok külföldi, és magyar lemezeket is.

A két albummal kapcsolatban is írhattok véleményt, lehet másra nem is tettek olyan nagy hatást...



2023. okt. 29. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvenceim, főleg a Keresztút, és nekem leginkább a régi klasszik Pokolgép, Omen és Metallica idézi stílusban (bár őszintén szólva én mindig bajban vagyok ezzel a "mitől hard rock a hard rock és mitől heavy metal a heavy metal" kérdéskörrel :D
2023. nov. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!