Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki nyeri majd a 2024-es...

Ki nyeri majd a 2024-es Eurovíziós dalfesztivált?

Figyelt kérdés

nov. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Majd valami transznemű,szegény,kisebbségi,vagy ezek kombinációja.
nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg ukrán.
nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
koncsíta virsli
nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Rég nem a tehetségről, hanem a politikáról szól az egész.
nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kiküldi Svédország Loreent és harmadszorra is nyer egy tömegdallal. Az a gond, hogy már rég nem az egyediségről szól ez az egész, hanem a politikáról.

Nem véletlenül van az hogy pl Németország mindig utolsó, akármilyen jó a zenéjük.

Vagy hogy azt hiszem tavaly megnyerették Ukrajnával, mert ott háború van. Vagy hogy az oroszokat kizárták, pedig az éneklésnek köze nincs a háborúhoz

Szóval legtöbbször nem a legjobb nyer, hanem annak az országnak a küldöttje, ahol vagy háború van, vagy csak szimplán sokan szeretik. (Persze voltak kivételek az utóbbi években is, amikor megérdemelt volt a nyeremény pl.(szerintem) Maneskin, Conchita Wurst, stb), de ha őket mondjuk Németország vagy Magyarország külde volna mondjuk, akkor tuti nem nyertek volna.

Tehát szerintem megnyerheti Olaszország, Norvégia, Finnország, Svédország, Franciaország, Spanyolország, Portugália vagy Svájc. Én ezekre tippelnék.

nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!