Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régóta elfelejtett zene, mi...

Régóta elfelejtett zene, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje már keresem ezt a zenét de egyszerűen sehogy se találom. Annyira emlékszek belőle, hogy az énekes egy kopasz férfi, zongorázik a videóklipben és ennyi dalszövegre emlékszek: get back to you as i always do, broken, i will wait for you. Videóklip és/vagy szöveg története annyi, hogy van egy pár, férfi kimegy a mosdóba, addig a nő lelép, őt elütik, férfi megtalálja és mentő éleszti újra a nőt. Tudom kusza az egész de remélem valaki tud segíteni :)

2023. nov. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Goldhand - Stay
2023. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen, nem hittem volna, hogy valaki meg fogja találni, nagyon köszönöm!
2023. nov. 12. 00:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Így meghallgatva, 1-2 dolgot jól összekevertem de szerencsére nem számított, köszönöm szépen mégegyszer :)
2023. nov. 12. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen; amúgy csak a szövegrészleteket írtam be Google-ba, és az első találat volt.
2023. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is úgy keresni de sajnos csak külföldi/más számokat dobott ki, azért gondoltam, hogy ide kiírom hátha valaki felismeri.
2023. nov. 12. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!