Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megtudnátok mondani ennek a...

Megtudnátok mondani ennek a filmnek a címét? Már régóta keresek egy filmet, amit már láttam egyszer, de elfelejtettem a címét és nem tudom hogyan keressem meg. A leírását lentebb találjátok.

Figyelt kérdés

Az egész főszerepében egy fiú áll, aki közben felnő, de film elején még gyerek. AZ apja meghalt és azt hitték rá hogy őrül (az apára) mert olyan volt az agya, mintha több életet élt volna. Ez nem igaz, mert a fiúnak is ez lesz a baja. A naplója vagy a gyermekkori videói segítségével vissza tud menni az időben és megtudja változtatni a jövőt. Az egész azzal kezdődik, hogy egy új lány érkezett még mikor körülbelül hat éves volt és azt súgta fülébe, hogy szereti. Az utolsó múltbeli utazásánál azt változtatja meg, hogy nem súgja ezt a fülébe és így senkinek nem lesz semmi baja. Történtek a múltb amenetele kór, hogy megvert egy férfit, börtönbe került, vagy egy baleset miatt elvesztette a két kezét a végén pedig egy diliházba kerül. A baleset is lényeges, mert azt ők csinálták. Egy postaládába petárdát, vagy ilyesmit raktak és egy gyerek nyitotta ki, aki felrobban és így meghalt és azt akarja kijavítani, hogy ne haljon meg az a gyerek, ami a végén sikerül is neki.

Szerintem ez egy nagyon jó film, amit szerettem, de nem tudom a címét és így nem tudom újranézni. Köszönöm a segítséget. :)


2012. jún. 7. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert miután leírtad már ismerős a sztori :)
2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pillangóhatás, azt hiszem.

[link]

2012. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez az, köszönöm!
2012. jún. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!