Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a dalról?

Mi a véleményetek erről a dalról?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 24. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A harmadik legjobb Bowie szám, az Ashes to Ashes és a The Man Who Sold the World után. Szerintem.
nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szeressem, és a feldolgozásai is jók.
nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
én először a Depeche Mode feldolgozásból ismertem meg, majd amikor Bowiet is megszerettem, akkor jöttem rá, hogy az ő dala:D szerintem jó dal, aranyos a története is, csak az a baj vele, hogy túl sokat játsszák, pedig vannak még Bowienak több remek dalai, amik nem kapnak akkora figyelmet.
nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dinnye2 ***** válasza:
53%
Nekem nem annyira ez a zenei stílusom, de megértem, ha Nektek tetszik.(=
nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Megkèrdezhetem, hogy a 3-as mièrt kapott lepontozàst? Ez egy szubjektìv kèrdès, szubjektìv vàlasszal, nem?
nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dinnye2 ***** válasza:
53%
Szerintem azért pontozták le, mert vannak, akik ezzel a válasszal nem értenek egyet. Engem is lepontoztak, mégsem reklamálok. Ez egy ilyen oldal. Ez van, el kell fogadni.
dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Tetszik
dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!