Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi dalról? (Thirty seconds to mars - The kill)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=8yvGCAvOAfM (1:14-től kezdődik)


csak rám van ekkora hatással, és teljesen megváltoztatta az életemet? nem csak ez, de az eddigi összes daluk.. jönnek majd nyáron asszem a Volt!-ra, de nagyon messze lakom, és pénzem sincs, fiatal vagyok még, de elszeretnék jutni..:(


apropó, ha már itt vagy, és nem tetszik a szám, akkor linkelj, rád melyik zene(esetleg klip párosítás is) van rád a legnagyobb hatással.


2013. márc. 21. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

én épp két éve a volton egy koncerten ismertem meg őket és háát, szerelem első hallásra:) ennek a számnak én az akusztikus-hegedűs verzióját jobban szeretem, úgy még sokkal mélyebb..:)

egyébként aránylag sokat jönnek Magyarországra, két éve volton is meg szigeten is voltak, tavaly asszem csak szigeten, meg ugye idén is jönnek voltra, szerintem még tuti jönnek jó párszor, nem baj, ha ezt most kihagyod.:)

mennyire vagy fiatal egyébként? mert vannak kedvezményes fesztivál-vonatjáratok, a bérlet kb 25-27 e ft, attól függ, mikor veszed meg, de a sátorhelyért nem kell fizetni, mint a szigeten.

2013. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. tavaly még Hotdog nevezetű portálon lehetett ingyen jegyet nyerni a 30 seconds to mars-ra, egyből jelentkeztem.
2013. márc. 21. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A 16 az nem olyan fiatal, de ha mész szerintem semmiképp ne egyedül menj (ha mást nem, pár Echelonnal biztos össze tudod magad szervezni). Nekem is ez a szám volt az, amit először megismertem és megszerettem tőlük, aztán jó sokáig semmi. Aztán az első Szigetes koncertjükön amin kintvoltam úgy, hogy ez volt az egyetlen számuk amit ismertem... Azóta töretlen a lelkesedésem az együttes irányába :)
2013. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!