Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért csinálnak sokan black...

Mért csinálnak sokan black metál ellenes black metált?

Figyelt kérdés

Mostanában sok olyan zenét raknak fel, ami tele van vallási motívumokkal. Igazából a black metált akarják lejáratni vele, a metál által mondottakat rossznak beállítani. Pedig az igaz black metál pont tanító jellegű, a világ hibáira mutat rá. A kijelentési vonatkoznak a jelenlegi világra, a zsidó hatalom elnyomására, meg összességében, a rossz társadalmi szokásokra. Ami nem az alkoholizálás, hanem egy sokkal inkább, a társadalom szétesését okozó szokások. Az újabb black metál zenék, meg csak a black metált járatják le. Nem mindegyik, de sok. És sok sima vallásos zene. Mért kell szándékosan ezt csinálni, azt nem tudom. Én utálom a vallásokat.


Hogyan lehetne ezeket a háttérhatalom által pénzelt előadókat háttérbe tenni? És inkább csak a valódi black metál zenéket engedni?


nov. 25. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mesterségesen generált hulladékok elég gyorsan a süllyesztőben szokták végezni...szerencsére.:D
nov. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért elég ironikus, hogy a valódi black metál általi kritikus gondolkodásra nevelés mellett kardoskodsz, miközben mindenféle háttérhatalmakról hadoválsz végtelen anyagi forrásokkal, mint minden második alumíniumcsákóban flangáló, összeesküvés-elmélethívő birka.
nov. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért? Mert nagy tömegeknek eladható.

Sajnos az emberek pénzből élnek. A zenészek is. Ezért kénytelenek populárisabb, befogadhatóbb, könnyebben eladható muzsikát csinálni.

Sajnos a metál átalakult. Ma már nem olyanok a rockerek, mint a kezdeti időkben, hogy jól berúgnak-beszívnak, aztán hülyeségeket csinálnak (mint GG Alin, aki meztelenül futkosott a színpadon, meg ürüléket dobált a közönségre). A mai rocker/metálos generáció nem szereti a hülyeségeket csináló, zenésztársait halálra késelő, színpadon eret vágó, dögszagú, "gonosz" zenészeket.

nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én tudom ajánlani a Csihar Attila interjút, meg a Lords of Chaos-t, illetve a hozzá tartozó Mayhem dokumentumfilmet.

Igazából minden benne van amit a black metalról tudni érdemes.

Nem kell túlgondolni, ez csak egy imázs volt régen is, semmi több.

Fel kellett valamivel kelteni a figyelmet, egy csomó kőgazdag norvég fiatal a saját korszakos problémáit rávetítette a zenére, adott neki egy erőteljesebb köntöst és botrányt. Sosem gondolnám, hogy azt a műfajt komolyan kéne venni, pedig szeretem alapvetően.

Való igaz voltak akik ezt elég magas szintre vitték(Enslaved például), de a többség számára az is egy eladható termék volt, ami a botrányok miatt elég kelendővé is vált.(nem véletlenül forgattak róla filmet is)

Az igazság másik fele pedig az amit a 3-mas írt, már semmi szükség erre és a black metalnak is hitelessé kellett válnia, hogy fenn tudjon maradni, vagy ment volna a süllyesztőbe.

nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit, és közben meg ti is betámadtátok a black metált. Kivéve a #1 válaszolót.
nov. 27. 03:14
 6/9 A kérdező kommentje:
A black metál nagyon csúnya dolog, gyorsan fel kell rakni ugyanolyan ocsmány képekkel, csak vallásos irányultsággal, a black metált lejárató zenéket.
nov. 27. 03:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! #3. vagyok.

Senki nem "támadta be a black metált".

Varg valóban megkéselte Euronymoust, Dead pedig valóban a földben tárolta a ruháit, hogy a humusztól legyen egy kis bukéjuk (bár egy kis rothadó hússal, vagy hallal összekenve hatásosabb lett volna), és a német Absurd-osok sem éppen azért csücsültek, mert csokit loptak a sarki kisboltból.

De ha akkora nagy blacker vagy, akkor ezeket illene tudnod.

Másrészt pedig a gyilkosságok, meg őrültségek mögött azért ez valahol mégis csak egy értelmesebb műfaj, ismerni kell a történelmet, a mitológiát, a vallásokat (hogy legyen némi fogalmad arról, amit kritizálni szeretnél), a természetet. Te viszont még az itt kapott válaszokat sem vagy képes értelmezni. Sajnálom, de neked még a BM sem való. Hallgass inkább popzenét! :-D


"A black metál nagyon csúnya dolog, gyorsan fel kell rakni ugyanolyan ocsmány képekkel, csak vallásos irányultsággal, a black metált lejárató zenéket." -ezzel nem értem, hogy mi a francra akartál célozni.

Milyen "ocsmány képekről", meg "black metált lejárató zenékről" hadoválsz?

Nem te fogod eldönteni, hogy a bolygó túlsó felén egy zenekar milyen albumborítót használjon. Alapíts saját zenekart, és használj kevésbé "ocsmány" képeket! A "black metált lejárató zenékről" pedig annyit, hogy valószínűleg nem az a zenészek célja, hogy lejárassák a műfajt, sokkal inkább az, hogy a saját gondolataikat átadják. Már, ha valóban BM-ről van szó, nem pedig valami teljesen más műfajról, amit te képtelen vagy felismerni.

nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A white metalra gondolsz?

Ez egy külön műfaj és nem a black metált akarja lejáratni, csak a saját nézeteit osztja meg.

nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszoló vagyok és a gyengébbek kedvéért - rád gondolok, kérdező - közölném, hogy a black metált nem támadtam be egy szó erejéig se, csak konkrétan a te következetlen zagyvázásaidat kritizáltam.

Ne papoljon kritikus gondolkodásról, aki háttérhatalomban, nyugtatókkal szennyezett ivóvízben és kicsi zöld manókban hisz; ez is egy vallás. Ráadásul az egyistenhívő vallásokhoz hasonlóan a követői meg vannak róla győződve, hogy egyedül ők ismerik a szupertitkos, végső igazságot. :P

Olyan meg pláne ne papoljon semmilyen gondolkodásról, aki többszörösen összetett mondatokat se tud értelmezni. Egy negyedik osztályos gyereknek már megy.

nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!