Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sok magyar miért szereti...

Sok magyar miért szereti jobban Taylor Swiftet vagy Katy Perryt mint az Ismerős Arcokat?

Figyelt kérdés

Ezeknek az amerikai sztároknak semmi közük nincs Magyarországhoz, talán még azt se tudják, hogy hol van.

Ellenben ezek a magyar előadók legalább a magyar kultúra részei, témájukban is az összetartás meg a magyarság a fő téma.



nov. 25. 20:21
1 2
 1/12 TR75 ***** válasza:
100%
Hagyd már abba.
nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, nem attól lesz valami jó, mert magyar. Ha pedig zenét hallgatok, akkor az elsődleges szempont, hogy az kellemes legyen. Az Ismerős Arcoknak meg összesen van egyetlen értékelhető számuk. És mindössze egyetlen téma köré csoportosul az egész munkásságuk, normális körülmények között pedig az ember élete nem csak egy kérdéskör körül forog.
nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Legalább valami olyan ellenpéldát hozz fel, ami való is valamire. Szerintem az Ismerős Arcok egy "one hit wonder" típusú zenekar, ráadásul én azt az egyetlen híres számukat sem tartom semmire. Nem azért, mert én nemzetellenes vagyok, hanem mert szerintem rendkívül gyenge dal. Az egyetlen dolog, ami miatt híres lett, az a magyarságról szóló szövege, de maga a zene egy ötlettelen szenny, amit a szintén nem túl erős szöveggel próbáltak kompenzálni.
nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az ízlésvilágomhoz közelebb áll az a fajta zene amit az említett amerikai előadóművészek gyártottak. Az pedig hogy miről szól / mi a témája a zenének engem teljesen hidegen hagy, tőlem szólhat a szecsuáni csirke receptjéről is ha maga a zene dallamos és van egy pozitív lüktetése.
nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy az ismerős arcok csak egymás arcát ismerik fel.
nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért pont ismerős arcok?

Akkor már Hatóságilag Tilos, azoknak szól is valamiről a szövegük.

nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PMC Wagner ***** válasza:
100%

"témájukban is az összetartás meg a magyarság a fő téma"


egyetlen egy számuk van amiben erről van szó, ha ilyesmit keresel ott a kárpátia stb. ők valóban ezzel foglalkoznak a dalszövegeikben

nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert a média azt mondja nekik, hogy jobban szeretik.
nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sajnálom, hogy a kérdéseket nem lehet értékelni.
nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerősek az arcok
nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!