Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Twitchen egy élő adás alatt...

Twitchen egy élő adás alatt milyen zenéket lehet lejátszani anélkül, hogy bármiféle rossz következménye lenne akár a csatornának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mondhatni kezdő Twitch felhasználó lány vagyok ha fogalmazhatok így. Egyelőre csak a hangomat adom az élő adásokhoz, tehát nem használok kamerát. Illetve mikrofont is csak inkább esti órákban használok.

Nem szeretnék nagy feliratkozótáborokat összegyűjteni, igazából csak szórakozás,- barátok miatt használom a Twitcht. Pl, van olyan barátom aki szeret egy adott játékot, jelen esetben a San Andreast, ami ciki vagy sem, de még mindig nem játszottam végig teljesen, így vele játszom, a barátom pedig segít a végigjátszásban, írja mit hogyan csináljak.

Én Twitch Studio-t használok egyébként a Streameléshez, mert számomra az könnyebb kezelni.

Tudom, hogy nem akármilyen zene játszódhat le egy adott Twitch Live alatt, és az lenne a kérdésem, hogy milyen zenéket használhatok, azon belül, hogy Jogtiszta?!

Konkrétan ha van rá megoldás, akár egy YouTube csatornát tudnátok ajánlani, akinek van ilyen lejátszási listája, így folyamatosan mennének a zenék a Live alatt? Én speciál csak olyan zenékre gondoltam, ahol azért énekelnek is, nem csak sima zene van (ének nélkül)...


Tanácsokat, tippeket segítséget elfogadok!

Köszönöm szépen!



#zene #Live #Twitch #jogvédett zene #Jogtiszta zene #Twitch Studio
nov. 28. 00:01
 1/2 A kérdező kommentje:

+ Azt kihagytam, hogy bármilyen megoldást, tippet, segítséget elfogadok ezzel kapcsolatosan, illetve még az is érdekelne, hogy Pl magyar előadóktól ... pontosabban kiktől, milyen zenéket lehet hallgatni?

Bármilyen nemzetiségű lehet, akár magyar, angol, orosz,..ázsiai...

Lényegében annyi lenne a cél, hogy szabadon hallgathassam és ének is legyen benne. Jó lenne egy adott lejátszási lista, ha van rá megoldás természetesen én magam is összegyűjthetem egy lejátszásilistába azokat a zeneszámokat amiket írtok ennek céljának.

nov. 28. 00:18
 2/2 anonim válasza:
Royalty free zenéket szabadon használhatsz. Én évekig használtam a Streambeats gyűjteményt, amit Harris Heller állított össze.
nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!