Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják azt a rádiók és...

Sergio Sergio kérdése:

Miért mondják azt a rádiók és sok "rajongó" hogy Azariah ugyan olyan de már jobb mint Zámbó Jimmy?

Figyelt kérdés

Hallgattam a rádiót egyik reggel és abba mondták hogy Azariah hangja és tehetsége ugyan olyan jó mint Jimmyé, de van aki azt mondja hogy Azariah már most jobb mint Jimmy. Nem értem Azariaht miért ilyen nagy durranás, kikerült a színpadra elénekelt valamit és már rögtön sztár, mint a sok x faktoros nagy "tehetségek", Jimmy pedig azért felépített egy karriert és nem kellett neki sem x faktor semmi ilyesmi, és szerintem mai napig fényévekkel jobb mint Azariah.

Azariah egyik számából 2 perc elég volt úristen...

Jimmy pedig mai napig a Király❤️


dec. 2. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mind a 2 ugyanakkora xar
dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Jimmynek jobb hangja volt, mint ami most Azahriahnak van. Utóbbi viszont 2-3 év alatt felépített egy olyan karriert, ami már sikeresebb, mint Jimmyé, ráadásul többé kevésbé egyedül csinálta.
dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
ez a divat, ezért ezt kell pörgetni, mert a bugyuta hallgató erről akar hallani...
dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Le Azahriahhal! Le a tömegkultúrával!
dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
90%
Paul Streetként szerzett 500 ezer követőt, annak a fele most kb 200 ezer Azariah rajongó.
dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Jimmy rétegzene volt, Azarian meg simán szar. Ebből a szemszögből nézve Jimmy sokkal jobb, neki legalább vannak hallgatható dalai és volt énekesi tehetsége, hangja. A másikról ez egyik se mondható el, híg fos amit felkaptak mert jó trash és erre van igény.
dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
én nemrég hallottam először erről az áriáról, mutatta egy gyerek az egyik dalát, semmi különös, olyan volt, mint egy 40 évvel ezelőtti tucat-diszkósláger, nyilván ezért lett sikeres, de én már ebből kinőttem
dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is így van és ez nem vicc. Zámbó őstehetség volt, és Azariah is az tán még nagyobb
febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert már az unatkozó 50-es 60-as háziasszony is Azariahot hallgat.
febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Azariah egy Autotune használó tehetségtelen senki, Jimmy-ért sose voltam oda de neki volt tehetsége. Rádiósok meg nem tudnak semmit, bekövült boomerek.
márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!