Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett a Batter Up...

Hogy tetszett a Batter Up Babymonster debüt dal?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon tetszett (most is azt hallgatom😂).

dec. 4. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Tetszett
Debütnek jó
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Számomra teljesen semmilyen, de inkább hajlik a nem tetszik irányba. 12 egy tucat, nagyon sok ilyen jellegű dal van, elég unalmas. Nagyobb dobás is lehetett volna, főleg debüt dalnak.
dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Hasonló véleményen vagyok.


Ha pl. egy Blackpink szám lenne, nem lennék vele teljesen megelégedve. Ettől függetlenül nem rossz, debütnek jó.

Pl. Aespa, Lesserafim debut száma jobb volt sztem.

dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a refrénje nem tetszett,unalmas ,semmilyen.és ha az nem jó,akkor úgy érzem,hogy az egész dal nem valami jó.valami érdekesebbet vártam.
dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
a regi ygs mv-kbol osszeollozott szar lett ( mar bocsanat ) az egyetlen resz ami miatt neha meghallgatom ( de akkor is inkabb eltekerek odaig ) az asa & ruka rap resze
dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4! A kpopban már mindenki kopizik mindenkit! Mostmár nem tök mindegy, hogy hasonló dolgokat is beleraktak, mint amilyenek voltak a régi MV-kben? De most komolyan!
dec. 25. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
mert ok nem a 2ne1 vagy blackpink ezert baj !!
dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogyha meg a Twice vagy a (G)I-dle másol le valakit az meg nem baj! Gratulálok nektek! Nagyon okosak vagytok!
dec. 26. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

mikor masolt a gidle ?!

amugy meg ha mar a debut is egy 1 az 1ben kopi akkor mit is varunk a tobbi comebacktol ??

dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy másolt, csak példának hoztam! De én itt abba is hagyom, mert úgy látom nem akarod megérteni más álláspontját!
dec. 26. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
te szoltal be az en kommentemre es te nem vagy kepes elfogadni h szerintem ( meg masok szerint is ) rossz lett a batter up
dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!