Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi olyan nagy szám Taylor...

Mi olyan nagy szám Taylor Swiftben?

Figyelt kérdés

A kérdés nem rosszindulatú, nem fikázni szeretném az énekesnőt, hanem megérteni a körülötte lévő felhajtást.


Nekem ő olyan, mint a vanília fagyi, kis egyszerű és semmitmondó, - én az extrém, excentrikus figurákat szoktam szeretni - de nagy tömegeket mégis megmozgat valamivel, így szeretném megtudni, mivel csinálja.



dec. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Sokaknak tetszenek a dalai, nincs emögött semmi kézzel fogható magyarázat. Popzenét csinál, szép csaj, jól énekel, ennyi bővel elég ahhoz, hogy nagy sikere legyen.
dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

"az extrém, excentrikus figurákat szoktam szeretni"


Tessék:

[link]

dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1-es Köszönöm! Nem tudom, miért kellett a többi hozzászólónak / olvasónak lepontoznia.


#2 Hurrá, de kár, hogy nem releváns!

dec. 7. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tömegeknek eladható, fülbemászó dalok, kellemes hang, szép külső. Meg persze a profi menedzsment a háttérben.

Sokan szeretik, emiatt egyre több figyelmet kap a média részéről is.


Nekem kicsit Ed Sheeranhoz hasonlít ez alapján. Ő is egy nem túl megosztó gitáros-énekes, aki valamiért hirtelen hatalmas világsztár lett.


Mondjuk Taylor Swift már azért sok éve elismert, de mostanában rekorokat döntöget.

dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert szexi és emellett még tehetséges is. És ez már elég is manapság, amikor a zeneiparban tevékenykedő nők többsége direkt ocsmányul néz ki és totál tehetségtelen. Távol áll tőlem a műfaj, amiben alkot, de az tagadhatatlan hogy most, 20 évvel a karrierje kezdete után felért a csúcsra minőség szempontjából. Ez megint csak egy különlegesség, ami hozzátesz a népszerűségéhez, mert általában az a jellemző, hogy az előadók az első pár albumukon elhasználják minden kreativitasukat, utána meg már sosem tudják megközelíteni azt a szintet, amit régen hoztak, ő meg folyamatosan fejlődik.
dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Ez azért van mert meg tinédzser korában a szülei minden tehetségkutatóra elrancigaltak es kapott egy ún. sztárcsinalót! Elégge megvették kilora
dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert szép hangja van, jól zenél, és szerintem zseniálisan ír. Ezt a Speak Now és Folklore albumaiban láthatod
jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól ír, teljesen átlagos énekes
márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!