Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miféle műfaj lehet ez?

Miféle műfaj lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát erről a zenéről lenne pontosan szó: [link]

Igazából az érdekelne első sorban ,hogy ez a szám milyen műfajban mozog és hasonlókat tudtok még ajánlani?

ez valami upifting trance vagy sima trance ?

Nekem az ilyenfajta trance vagy csúnyaszóval techno jön be ,mert ez nem az a tipikus tiktokos f*s megremixelt techno hanem rendesen szállni lehet a zenével:D

Tehát az ilyenektől a hideg ráz :

[link]

Ez baj ?



dec. 14. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:

elnézést ,de ugyanettől az előadótól találtam még egy számot:)

[link] ez ez is mindenem most az eleje az a drum and bass-es cucc az annyira jó.

Egyébként elnézést ,hogy a spotify linket küldtem csak de amúgy a D.Dan előadóról lenne szó és itt a mostani linknél a post kyiv szól.

dec. 14. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ambient, chillout, downtempo.

Szerintem ezek a megfelelő kategórizálási címszavak.

De hogy semmiképp men techno az biztos, eleve nincsen üteme csak egy melódia.

dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja így már más, a spotify-os link teljesen megzavart.

Van egy ami tetszene de még nem jut eszembe a DJ neve, pedig az elszállós zenéket csinál.

Ha eszenbe jut leírom ide.

dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.

Köszönöm utána nézek annak amit írtál.

3.

Okés okés majd írd le .

Gondoltam megnézek egy élőt vagy is hát ahol játszik és annyi hogy itt egy valamiféle setlistet nyom le: https://www.youtube.com/live/ubaVF0pqonE?si=ejW2YpQFhvGiMEXI

Akkor itt sincs semmiféle techno?

Nagyon köszönöm annak aki válaszolt és még aki segít annak is megköszönöm ,hogy szánta rám egy picit a türelmét és segített:)

dec. 14. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen uplifting progressive trance [mix] keresőkifejezésekkel elég nagy kincsekre lelsz youtubeon, legalábbis reflexből ilyesmikkel indítanék.
dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindkét választ én írtam.

Addig hallgasd végig ezt, hátha

tetszik.


[link]

dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

D.Dan style keresésre találatok hypnotic techno meg less is more techno néven hivatkoznak a stílusára. Első találat gyakorlatilag: [link]

Elég sokat ajánlgat a reddit népe, meg a megfejtés is ott lesz valahol.

dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!