Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Helo!Valakinek véleménye a...

Helo!Valakinek véleménye a kytary oldalról szeretnék hangszert rendelni csak nagyobb az összeg igy kártyás fizetés mod kell.Esetleg valakinek tapasztalata vagy bármi az oldal megbizhatoságáról?

Figyelt kérdés

dec. 16. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Prágában vannak, úgyhogy ha Magyarországról reklamálni kell, az elég necces lehet...
dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már többször rendeltem tőlük, százezres értékben is, patent módon zajlott mindig minden.
dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész, korrekt oldal jó árakkal itt-ott, reklamálnom nem kellett még.
dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer rendeltem, de nem volt gond. Ha viszont számlát is kell kérned, akkor lehet felejtős, mert arra csak típusszámot írnak, google nélkül nem derül ki hogy miről szól.
dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vmg ***** válasza:
100%
Eddig kétszer rendeltem tőlük, az utóbbi 2 hete volt 300e feletti érték. Nem volt semmi gond megjött pontosan, rendben.
dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!