Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ticketswapon lehetséges a...

Ticketswapon lehetséges a lefoglalás?

Figyelt kérdés
Szeretnék jegyet venni a coldplay koncertre és lenne aki eladná nekem, de mivel sok a csaló nem merem így online venni mert több embernek is eladhatják. Mondtam az eladó embernek hogy adja oda kinyomtatva élőben, mert így nem bízok a fizetésben és ezt meg is beszéltük de elbizonytalanodtam. Ez így megbízható, ha elküldte a jegyet (nyilván kitakarva) csak hogy lássam hogy tényleg nem kamu? Élőben elég? Mert arra gondoltam amit sokan mondanak hogy ticketswapon jobb lenne mert ott megváltoztatja az oldal a jegy QR kódját és nem lehet többször eladni. Az eladónak nincs ilyene de megérne egy kérdést? Mert abba a problémába ütköztem hogy mi van ha felrakja és valaki megveszi előttem? Nem vagyok jártas a témában, akinek van ticketswapja, nem lehet úgy használni hogy mikor felrakod a jegyet bejelölöd hogy lefoglalva vagy hasonló? Inkább ráfizetek 10%ot mint hogy valami csalás legyen. Ti hogy csinálnátok, lehet ilyet? Vagy elég személyesen is?

2023. júl. 31. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Személyesen is tud olyat adni, ami hamis, vagy már másnak is eladta sajnos. Szóval semmi sem biztos, mindenesetre én vettem màr sokszor jegyet mástól, szerencsére sosem szívtam meg.
2023. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!