Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Üdv! Ti mit ajánlanátok,...

Üdv! Ti mit ajánlanátok, hogyan lehet gyakorolni kotta olvasást? Kezdő ként! Milyen módszerekkel? stb...

Figyelt kérdés
dec. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Vannak erre youtube videók, szerintem azokkal a legegyszerűbb elkezdeni.
dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 mi a phasznak? Te még az youtubozáshoz is youtube tutoriált használsz?


Mi van ha nincs wc-n internet? Hogy törlöd ki a feneked?

dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 A szándékos (és meglehetősen gyenge) provokációdon kívül mi haszna volt a kommentednek?
dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3 pont annyi mint az első válasznak.


30 év zenéles után bátran mondhatom hogy a kottaolvasas gyakorlásanak a legjobb módja ha leülsz és olvasod. Ezt lehet egyedül, lehet másokkal, metronommal es anélkül, de soha a büdös életbe nem használnék hozzá youtubeot.

dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 egyébként van olyan provokáció ami nem szándékos?
dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

#4 Tehát az érvelésed szerint minden módszer elvetendő, amit Te nem használnál. Hááát...

Inkább azt indokold meg, hogy miért rossz, ha valaki youtubeon kezd ezzel ismerkedni!

dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 nem, egy szóval sem állítottam, annyit allítottam hogy ez a módszer elvetendő, illetve felsoroltam 4 másikat, ami triviális, de te valahogy megsem ajanlottad. Azt nem vonom kétségbe hogy te ezzel próbálkoztál, viszont biztos vagyok benne hogy így legalább annyival kellett több időt beleölnöd, mint a megtekintett videó hossza.
dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De látom hogy egyedűl maradtam a vélemenyemmel, akkor tőlem nezegessetek youtube videókat szarásig. Na pá.
dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 De hogyan ülsz le olvasni, ha nem tudod, hogy mit olvasol? Ez nem jutott eszedbe? A kérdező nem ott tart, mint Te 30 év után. Valahogy el kell kezdeni, amihez a legegyszerűbb (ingyenes) mód a youtube.

"Azt nem vonom kétségbe hogy te ezzel próbálkoztál" - Sosem próbálkoztam zenéléssel, de gondolom 30 év után ezt is jobban tudod.😂


#8 Szevasz.

dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!