Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » PC-re csatlakoztattam az...

PC-re csatlakoztattam az elektromos gitárt külső hangkártyával, de sokat késik minden programban. Megoldás?

Figyelt kérdés

U-PHORIA UMC22-es hangkártyát vásároltam, leszedtem a legújabb ASIO drivert, mégis nagy a latency.


Számítógépem:

8 GB RAM

AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor 3.50 GHz


A külső hangkártya miatt van, vagy a számítógépem gyenge?



dec. 20. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

az ASIO-ban van valahol latency beállitás.


a kimenet a számitógép jackje vagy a hangkártyáé? a hangkártyás kimenet nem szokott csúszni, vagy minimálisat.

dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
PCIe hangkártya vagy külső
dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


"külső hangkártyával"

dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet az ASIO beállításokat előhozni? Nem látok semmilyen ASIO programot.
dec. 21. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit használsz a gitárhoz? Ajánlom a guitar rig-et.


A felvevő vagy effekt programok általában rákérdeznek, hogy melyik plugint használják, az asio megjelenik a start vonalon a jobb sarokban, ha épp használja valami

dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Behringer. A gyári driver ASIO implementációja gyakorlatilag vaporware, az Asio4all meg olyan, amilyen. A kártya leírásban nincs ott az ASIO szó. El kellett volna olvasni vásárlás előtt.
dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Konyhanyelven is letudnád írni ezt, valamint mi ebben a konklúzió? Oké, hogy az ASIO nem ér semmit, de mitől segít ez most rajtam?
dec. 22. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
olyat keress asio4all-ban hogy sample rate... az legyen 48000 (vagy a legkisebb amit felajánl)
dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ASIO nem értéktelen, a Behringer hozzáállása vállalhatatlan. A Focusrite a népkártya, de árban ott körül minden okés lesz elkezdeni termelni a jót.
dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én speciel az FL studio-t használom egy um2-essel és tök jól elvagyok vele, ugyanúgy asio pluginnal és teljesen meg vagyok vele elégedve. A drivereket mondjuk én is úgy halásztam össze, de nem kell elvenni senki kedvét :D
dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!