Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy ha elmondom...

Miért van az, hogy ha elmondom azt, hogy nekem nem tetszik Azariah stílusa, ezért úgy néznek rám, mintha egy temlomban Istent szidnám? Nem csúnyán mondom, mindössze annyit, hogy számomra idegen a hangzása.

Figyelt kérdés

jan. 2. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert nem jó körökben mozogsz.
jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.
jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

És... biztos, hogy így mondod?

Csak mert a legtöbben amikor azt hiszik, hogy azt mondják, hogy "nekem nem tetszik" akkor a szájukon ártatlanul az csusszan ki, hogy "az nem zene, hanem egy híg fos, a sok konzumbirka meg megy arra amerre a média diktálja, nincs saját ízlésük, manapság nem létezik zene, mint művészet, és különben is, hogy áll már a haja meg leérettségizni sem tudott meg oké, hogy most sokat kaszál de holnap már senki sem fogja tudni a nevét, meg amúgyis ezt bárki utána tudná csinálni, csak nem akarja, mert SZAR".

És hasonlók:D

jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen így. Amúgy az életéről kb. annyit utdok, hogy elkapott egy csajt a toitoi mellett. De fiatal, sztár nem vetek emiatt rá követ.
jan. 2. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 mintha lenne jogos bárkire bármiért is követ vetni. :D
jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem van olyan. Simán megföveznék egy-két állatot. Mondjuk akik megölnek egy 90 éves nőt, megerőszakolják, megölik, majd később visszamegy mégegy szexre. Na az ilyeneket.
jan. 3. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


ja bocs, most nézem hogy elgépeltem...


mintha jogod lenne bárkire is bármiért követ vetni.

jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azokra nézek így akik elismerik meg szeretik azt a patkányt 😀
jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!