Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen igénytelen a...

Miért ilyen igénytelen a Petőfi Rádió zenei kínálata?

Figyelt kérdés

Újabban minden jöttment magyar bekerülhet oda?


Nem egyszer hallottam mostanában ott olyan dalt, aminek nem is "kivehető" a szövege, Nameg jópár olyan dalt is ezerrel nyomtatnak, amit senki sem ismer, és valószínűleg sosem lesz a kedvence.

Mégis ki az új zenei szerkesztő, és miért kell erőltetni ezt az arculatot? Egy jó rádiós szakember tudhatja, hogy ez a "Minden ,agyar" dolog bukásra van ítélve, főleg egy országos csatorna esetében, és főleg Magyarországon.



jan. 3. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert a Rádió1 elérte, hogy miatt kicsináják a Petőfit. A Petőfi egy jó rádió volt addig, ameddig külföldi zenéket is játszott. Kár érte!
jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem már a váltás előtti hónapokban sem tetszett annyira, de ez...
jan. 3. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Na baszki az előtte 20 évig azon ment a sírás, hogy miért csak olyan zenéket játszanak amiket amúgy is mindenki kívülről fúj, miért nem karolják fel a kevésbé ismert magyar zenekarokat...
jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs is húsz éve, hogy a Petőfi zenei rádió lett.

A "siránkozás" 2016-2021 közti időszakban volt. Nem az a baj, hogy felkarolják a magyar tehetségeket. A Petőfi már évek óta veszít a hallgatottságából, ez pedig úgytűnik, továbbra is így lesz.

jan. 4. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
A Bartók maradéktalanul megfelel a zenekedvelőknek. De 2024-ben ki kell szolgálni azt is, aki midnenféle igénytelen szarokat akar hallgatni. Még a Retro Rádió az, ahol viszonylag gyakran lehet hallani könnyűzenét. De javaslom a Spotify nevű alkalmazást, ott azt hallgatsz amit akarsz.
jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert aki igényes zenét játszik, az nem kerülhet be a tömegmédiába.
jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os!

Ez azért nem teljesen igaz. Régebben a magyar rádiós piacon még voltak olyan adók, amiket én is szívesen hallgattam, és a "tömegmédia" részét képezik.

jan. 6. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Régebben lehet, de én jelen időben beszéltem.
jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs egy jó rádió az is igaz. Ahol deep house vagy techno menne végig, nulla magyar zenével.
jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!