Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólsz, fogynak el a...

Mit szólsz, fogynak el a rádióhallgatók, pl. a Petőfi Rádió hallgatottsága is a felére zuhant vissza? A sok reklám, a borzalmas magyar zenék, vagy mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 3. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Ki hallgat még rádiót?
2023. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagy a választék az online rádiók között már nem a 90-es években vagyunk hogy mindenki a Juventus meg a Danubiust hallgatja mert mást nem lehet fogni.
2023. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Spotify, Youtube, stb. Ki a fene hallgat még rádiót?
2023. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem lep meg igazából. Azok is biztos benne vannak, amiket te írsz, ezen felül a zenék elég ismétlődőek, ami zavaró lehet, ha valaki gyakran hallgatná. Ráadásul van egy csomó más lehetőség. Ha zenét akar hallgatni, megteheti több helyen is és ő döntheti el, mi menjen. Ha meg nem akarja, akkor csak választ egy szimpatikus lejátszási listát. Ha pedig beszélgetést szeretne inkább, arra ott vannak a podcast-ek, abból is egyre több van, ingyenesen elérhető, reklámmentes és itt is ő döntheti el, hogy mi érdekelné éppen.
2023. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem utoljára a 90-es években hallgattam rádiót, erős túlzással!
2023. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
A streaming öli meg a rádiót, teljesen mindegy, mit és hogyan alakítanak rajta.
2023. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

A kétezres évek évek elején is csak addig hallgattam rádiót, amíg sikerült elcsípni azt a számot, amit fel akartam venni kazira. Vagy ha kocsival mentünk valahova, közben ment a rádió.

Nemrég pár hónapig hallgattam rádiót megint, mert egy házat újítottunk fel, ahol nem volt internet, egy elems kisrádiót vittünk magunkkal, hogy munka közben hallgassuk. Több rádióállomást is próbáltunk hallgatni, de egyszerűen idegbajt kaptunk tőle, hogy egy órán belül kb. háromszor ment le ugyanaz a szám, és minden nap nem több, mint 4 szám ismétlődött folyamatosan. A 90-es, kétezres években is voltak éppen aktuális nagy slágerek, amik már a könyökünkön jöttek ki, de azért egy kétórás autót alatt nem hallottad egyik számot sem kétszer.

2023. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem is volt jobb annál, amikor a B. Tóth Laci belepofázott a féléve vadászott számomba és remegő kézzel pattogott az ujjam a "Pause" gombon, ki-be-ki-be. Amikor meg visszahallgattam, a 3 perces számból 1 perc lett, hatalmas ugrásokkal.
2023. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Én klasszikus zenét szoktam hallgatni, azon az adon a beszelgetesek is élvezhetőbbek, a könnyűzenei csatornákat a musorvezetok id*óta szövegei miatt nem birom, kulonosen a reggeli és az esti musorsavokban, tehát épp, mikor autózom. A zenek amúgy több adon sokszor tetszenének.
2023. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
#9 Ezzel egyetértek, a könnyűzenei rádiózás halálának egyik oka az idióta beszélgetések. Ha már rádió, akkor annak ellenére, hogy nem a kedvencem a komolyzene, inkább hallgatok azt, de legalább normálisak a beszélgetések. És spotifyon is inkább végighallgatok húsz reklámot, csak ne rádiós műsorvezetők "vicceskedéseit" kelljen hallgatni. Engem egyedül ez zavar a rádióban, amúgy semmi más bajom nincs vele.
2023. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!