Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pogány Induló dalszövegeinek...

Pogány Induló dalszövegeinek van jelentése, vagy ugyanolyan semmitmondás, mint Manuel, T. Danny és hasonlók?

Figyelt kérdés

Minap láttam egy reklámot a metróban, ami Pogány Induló MVM Dome-os koncertjét reklámozta. Eddig csak a nevét hallottam, nem tudok róla semmit, de elkezdtem gondolkodni, hogy vajon azért tud-e ő Dome-os koncertet adni és ezzel több embert vonzani, mert tartalmasabb zenét készít a semmitmondó, trash előadóknál.

Valóban így van?



jan. 14. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyon van olyan előadó, aminek van mondanivalója is. Ezeknek sincs.
jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmitmondó, tucat szövegek
jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Valójában ugyan az a semmitmondás csak más a tálalás.
jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Ezt tudom, sajnos. Igazából a mondanivalót ennél a kérdésnél inkább úgy értettem, hogy egyáltalán szól-e valamiről a dal, mert a magyar rap/trap mostanában annyiból szokott állni, hogy magasröptű költőiségnek álcázott rímpárok vannak egymás után dobálva, amik igazából semmiről sem szólnak és ennyi az egész "dalszöveg'. Jó példa erre Manuel és T. Danny, hála az égnek több ilyen hulladék előadót nem tudok megnevezni.
jan. 14. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jelentése és értelme a szövegeinek, hallgasd meg például a Tropicalli című számot.
jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Van mondanivalójuk, egész jól csinálja a srác.
ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Jól tud szinészkedni a srác, ez a nagy szerencséje
ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!