Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt a petőfi rádióval?...

Mi történt a petőfi rádióval? Mi ez a nagymagyarság?

Figyelt kérdés
Korábban sem volt túl kellemes, hallgatható a Petőfi rádió műsora, de azt vettem észre mostanában, hogy az a pár jó, hallgatható külföldi szám is eltűnt és egész munkaidőben csak magyar zene megy.

jan. 15. 15:30
 1/9 anonim válasza:
89%
Hogy most mi történt, azt nem tudom, 2007-től kb. 2014-15-ig volt jó, utána folyamatosan zuhant a színvonal. Ezek szerint még mindig van lejjebb. Szerintem már kb. senki sem hallgatja.
jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ner
jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

"Megújult" Vagyis még rosszabb lett.

https://www.youtube.com/watch?v=BxVbaLj046Y

2023. szeptember végén derült ki, hogy az új vezetés szakítani fog az addigi koncepcióval és kizárólag magyar zenét játszó adóvá alakítja a rádiót. 16 év után távozott a legrégebbi zenei szerkesztő, Borcsik Attila és egy időben a stábtagok nagy részét is elbocsátották, a műsorrendet átszervezték. Az új iránnyal az arculat is módosult és a szlogen pedig Minden magyar lett. A rádióállomás új hangjai Bozsó Péter és Németh Borbála.

jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem nem lenne az rossz ha valóban jó magyar zenét adnának.Hiszen azért vannak bőséggel kitűnő magyar dalok.Bár a Petőfit nem nagyon hallgatom. így nem tudom pontosan milyen zenét adnak.
jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rúzsa magdi, tóth gabi, halott pénz és hasonló "igényes, jó hangú és szöveg írásból jeles" zenészek szólnak minden óra minden perceben.
jan. 15. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Akik meg azokat szeretik nekik meg biztos tetszik, ennyi az egész.
jan. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy az Ismerős Arcok:Nélküled című számot mindennap nap minek adják le vagy 3-szor
márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: NER
márc. 16. 09:57
 9/9 A kérdező kommentje:

"...A Nemzeti Kulturális Alap miniszteri keretéből Kásler Miklós 2020-ban még 20 millió forintot adott a zenekarnak klipforgatásra, és - emlékeztet a 444 - korábban az állami Szerencsejáték Zrt. 25 millió forintos szponzori szerződést kötött az együttessel.


Az Ismerős Arcok slágerére 2015-ben figyelt fel először Orbán Viktor, aki a Trianon-évforduló emlékére posztolta ki a Nélküledet, később pedig a Kossuth Rádióban idézett a dalból. A zenekar három éve még államtitkári elismerésben is részesült."

márc. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!