Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Belga - Nemzeti Hip-Hop a...

A Belga - Nemzeti Hip-Hop a nagymagyarokat kívánta kifigurázni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 09:19
 1/3 sándorjános ***** válasza:
Egyszerre propagandista üzenet a hip-hop-hoz, önirónikus paródia a nagynemzeti gondolatokról, a nyugati és tömegkultúráról való leszakadás sürgetője. Szerintem egyszerűen nem kell komolyan venni, az ő céljuk semmiképp nem volt valami komoly önsértés, vagy a haza leócsárlása, egyszerűen humorosan iróniával ábrázolják a jelenlegi helyzetet, amin változtatni csak az ország egyedülállóságának megragadásával lehetséges. Végülis nagyon szórakoztató, zeneileg nincs vele gond, az üzenet egyszerre komoly és progresszív, valamint túlzásai révén irónikus. Azt látsz bele, amit akarsz, de szerintem nem érdemes elítélni, mert elég nagy az esélye, hogy nem feltétlenűl arról szól, amiről te gondolod, lehet az alkotók csak sörözgettek és egyszerre az egyikük az asztalra vágott és azt mondta, hogy "magyar nemzeti hip-hoppot", aztán ráépült az egész semmilyen komoly hátsőszándék nélkül. A filmet sajnos még nem láttam, amiből a klipp jelenete ki lett vágva, azzal komolyabb rálátásom lenne erre a számra.
2014. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el, nekem is tetszik, csak úgy érdekelt.
2014. jan. 18. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, de ezt sokan nem vágják
2014. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!