Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt 25 év körüli aki...

Van itt 25 év körüli aki hallgat kpopot?

Figyelt kérdés
Szia huszon évesen milyen együtteseket hallgatsz? Melyik évben ismerted meg a kpopot melyik dallal?

jan. 30. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nincs. Addigra ha gyerekkorban nem ejtették fejre az embert, akkor jó esetben kinövi az ember.
jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Van, igen, 22 évesen hallgatok K-Popot.


Az első K-Pop szám, amit megismertem az a PSY Gangnam Style volt, de a műfajt később Blackpink számokkal kedveltem meg, amit a YouTube dobott fel ajánlás útján.


Gyakorlatilag az összes nagyobb lánybandát hallgatom.

jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén töltöm a 22-t, boygroup fan vagyok:)


Az első szerintem vagy egy suju szám volt, vagy az exo Peter Pan, még nagyon-nagyon régen, viszont rendesen kpopot hallgatni csak az utóbbi 3-4 évben kezdtem el.

Volt olyan korszak ezalatt, amikor minden bandát hallgattam, a legnugubbakat is, ám mostmár más hobbik miatt, idő hiányában nem igazán követem őket annyira.

Akiket azonban azóta is szeretek, az a Seventeen és az Ateez.

jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel leszek 24:)


Idén lesz 10. éve, hogy aktívan hallgatom a műfajt, mivel VIXX - Error dala "rántott vissza" időközben. A legelső szám még a Fantastic Baby volt a BigBang-től, a megjelenése után nem sokkal.


Már azért nem olyan extrémen sokat hallgatom, mint tiniéveimben, konkrétabban gimi alatt, de így is rendszeresen ilyen számokat is teszek be. EXO, ATEEZ, az abszolút kedvenc, de a Dreamcatcher, VIXX is közel áll hozzám, még a történtek után is (utóbbi esetén). Tőlük eltekintve hallgatok még dalokat különféle csapatoktól, de inkább a 2. és 3. generáció határán aktívaktól, és az első kettőként említett csapattól eltekintve, nem követek senkit sem. Mostanság fura időszakok vannak, és velük, kettejükkel, sem igazán sikerül annyira képben tartanom magam, mint szeretném, de majd idővel pótolom:)

jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallgatok már 4 éve kpopot, 23 vagyok.
febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én idén nyáron fogom tölteni a 22-t, 2020 óta hallgatok kpopot illetve mostanában kdrámákra kattantam rá


Leginkább fiúbandákat hallgatok

Bts,Stray kids,Ateez, Monsta X,Seventeen, Got7, Enhypen, Exo,Nct

febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron leszek 25.:)

2012 körül kezdtem, BIGBANG, B.A.P, akkori fiúbandák.


Most már szinte csak lányokat hallgatok, leginkább Red Velvet, Aespa, Lesserafim, LOONA, de a 2. generációtól a legújabbakig mindent. (Plusz én is szeretem a kdramát, koreai filmeket)

febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!