Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Boney M.-ről?

Mi a véleményetek a Boney M.-ről?

Figyelt kérdés

febr. 4. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, bár túl sok nagy slágere nem maradt fenn! A “Daddy Cool” hangzása igazi retro disco, anyukám telefonján az van beállítva csengőhangnak az Ő kérésére. A “Sunny” meg csak feldolgozás, az eredeti dal Bobby Hebb és Ron Carter slágere.
febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szeretem hallani a számaikat, pedig fiatal vagyok. Jobban tetszenek ezek a retro disco és egyéb 80-as évekbeli pörgős zenék, mint a maiak.


#1 azért a Sunny-n és a Daddy Cool-on kívül még volt jópár számuk, ami még szintén eléggé ismert (Rivers Of Babylon, Rasputin, Ma Baker, stb.)

febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2, igen tudom, de csak ezekhez tudtam bármit hozzáfűzni! :)
febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kedveltem. nagyrészt táncra és kikapcsolódásra való zene, de jól összerakott, jellegzetes dalaik voltak, figyelemre méltó megoldásokkal.
febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
(mondjuk az elég gáz, hogy igazából a producer énekelte fel a férfi szólamot, a csoki csávó csak tátogott)
febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több számukat is szeretem, de nem is annyira a legnagyobb slágereiket, sokkal inkább a kevésbé ismerteket (na jó, talán a Brown girl in the ring, a Rivers of Babykon, és a No women no cry kivétel), mint például a Bakerman, a karácsonyi számaik, vagy még a náluk is kevésbé ismertek. Habár ez sok más együttesnél is igaz nálam, hogy sokszor pont nem a legnagyobb slágereik a kedvenc számaim tőlük.
febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
A 70-es, 80-as években szerettem, bár egy kicsit gagyinak tartottam. Inkább az volt a baj, hogy akkoriban annyit játszották, hogy a végén már agyon lett csépelve.
febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!