Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 7 éve gitározok, már jártam...

7 éve gitározok, már jártam zeneikolába, magántanárhoz, de szinte soha sem gyakoroltam és hát mit mondjak nem tudok olyan jól gitározni mert nem foglalkozok vele. Szerintetek folytassam komolyan vagy inkább haggyam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

álomfejtés? XD

hagyd a fenébe, az én kedvem a gitártanár vette el, nem volt hajlandó azt tanítani amit én szerettem volna.

most a falon lóg a gitárom, én meg dobra gyűjtök, mert kiderült hogy ahhoz nagyobb tehetségem van ;)

2010. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem a kérdést.

Ahhoz, hogy BÁRMILYEN hangszeren megtanulj játszani, gyakorolni kell. Sokat.

Ahogy most csinálod, úgy semmiképp ne folytasd. Döntsd el, hogy akarod csinálni úgy, hogy gyakorolsz, vagy végleg abbahagyod.

De ez mitől ezotéria?

2010. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hagyd a fenébe, az én kedvem a gitártanár vette el, nem volt hajlandó azt tanítani amit én szerettem volna." Hát gratulálok.Akkor minek kellet gitártanár ha nem azt tanitotta amit szerettél volna?Miért mit szerettél volna már az 1. hétben Steve Vai szolókat?Alap,hogy gitározásnál meg minden más hangszernél olyat is kell tanulni ami nincs ínyedre.Szerintem dobnál se fogod tovább húzni ha ilyen a hozzáállásod.


Sztem ha már ennyi időt pazaroltál rá folytassad.Ha komolyabban belehúzol ezt a 7 évet 1 év alatt bőven bepótolhatod.Én 2 éve gitározom és minden gitártanárom "kidobott" mert olyan hamar elsajátítottam a teknikákat h már nemtudott mit tanítani ,persze még ma is átlag gyakorlásom 4 és fél óra kb.

2010. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hét év után ilyen kérdés merül fel...
2010. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján ítélve Te nem akarsz komolyan megtanulni gitározni. Ha viszont jól érzed magad gitározás közben és ad neked valamit, akkor folytasd úgy, ahogy jólesik.
2010. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!