2 hónap alatt fel lehet készülni egy nagyon jó középfokú kémiaérettségire, ha nem járok magántanárhoz, a mostani tudásom alapszintű, de NAGYON szorgalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Oltàsokat nem kérek, a normális válaszolat köszönöm! :-)
2011. júl. 2. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Villányi Attila könyveit javasolnám. Az elmélet megtanulható, de nagyon sok a számítási feladat, az is menne? Töltsd le az OM honlapjáról a korábbi érettségi sorokat és nézd át!

Hajrá!

2011. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Villányi Attila könyvei és a Mozaikos tankönyvek már megvannak :-D
2011. júl. 2. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
szia. én az érettségire felkészítő mozaikost vettem meg. 11-12. osztályosok részére felirat vagy mi van a borítóján.1,5 hónapot tanultam úgy,hogy mellette még készültem 5 érettségi tárgyra és a vége 84 százalék lett. tudom nem egy álom,de mellé a 95 százalékos emelt bioszom meghozta az eredményt és elég lesz a pontom szval fel lehet készülni. a lényeg,h logikusan tanulj.sok sikert
2011. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Milyen szinten vtál amikor elkezdtél tanulni? Egyedül, fakt és tanár nélkül készültél? Grat a bioszhoz!!! Milyen könyvekből tanultàl râ? Orvosi a cél? :-D
2011. júl. 3. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:

szia.köszi. igen orvosi a cél,méghozzá a semmelweis. 434 volt a ponthatár,nekem 451 van.

hogy milyen szinten voltam...nem voltam sem sík hülye,de nem értettem abszolút semmihez és a számításokhoz hozzá sem tudtam kezdeni....az az igazság,h azokkal később sem foglalkoztam sokat.

2011. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
u. i. magam készültem főként mert a fakultáció nem ért sokat...egész addig a napig,míg meg nem volt ez a könyvem,nem tanultam semmit. aztán viszont minden nap tanultam vmennyi kémiát. ráadásul pedig ott van a függvénytábla az érettségin
2011. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi a hosszu valaszt! ;-) Meg azt szeretnem csak megkerdezni, hogy a bioszra milyen konyvekbol tanultal? :-D
2011. júl. 4. 07:34
 8/12 anonim ***** válasza:
mozaikosok a 3 kötetes és szerényi régi könyveinek 2 kiadásából. ilyen nagy fehér,sztem a könyvtárban megtalálod...a növénytant mindenképpen tanuld meg.és még erősen ajánlom az ötösöm lesz genetikából feladatait.ha kell segítség vagy ilyesmi akkor pedig írj nyugodtan.merre laksz egyébként?
2011. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen!! ;-) Nekem csak a Szerényi-Fazelas- könyvek meg a Panemsulis van meg, azt mondták ezek a legkobbak, de tervezem a gemetikás megvételét is. Szigethalmon lakom, gyògytornász szeretnèk lenni :-)
2011. júl. 4. 09:15
 10/12 A kérdező kommentje:
A biosz emeltre mennyi idő alatt készültél fel?
2011. júl. 4. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!