Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink vagy Bts?

Blackpink vagy Bts?

Figyelt kérdés

Én jobban szeretem a Blackpinket de A bts-t is szeretem!

Kíváncsi vagyok válaszaitokra!



febr. 23. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tetszik hogy mindenki azt válaszol amit akar, akkor ne itt tedd fel a kérdést. Menj fosbookra, ott a sajat kis szemétdombonon ugy kapirgálhatsz ahogy akarsz.
febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Azzal hogy lepontozzátok a 10es válaszom nem változtatja meg a tényt, hogy aki csak a Blackpinket és a BTS-t hallgatja és/vagy ismeri az NEM IGAZI KPOP FAN! Nem változtatja meg ezt a tényt! Csak szólok!
febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Egyet ertek #12
márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
# 12 És szerinted az sem igazi kpop fan aki nem tudja hogy a kedvenc idolja mikor született, mi a kedvenc étele, hány testvére van, etc ?
márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Az nem baj, hogyha nem tudja! De hogyha meg csak Blackpink és BTS és azt sem tudja mi a Twice! Az már baj, mert ők is híresek, de mégsem ismerik!
márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
BLACKPINK in your area
ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Stray Kids (elkóborolt kölykök)
ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyet ertel azzal hogy ha csak ezt a ketto hiresebb bamdat halgatod es ismered nem vagy igazi fan.

De a lerdezo nem mondta hogy nem halgatna/ismerne masik bandakat. Es hogy igazi fan legyel nem kell tudni minden tag kedvenc szinet szuletesi evet hany testvere van es szerintem nem kell hozza az sem hogy biasod legyen. Es a mugeg a lerdezo nem mondta hogy kpop fan. Mert ha halgatsz k popot attol meg nem jell fannak lenned.

Ne ertesetek felre en is ka pop fan vagyok es en pl lany bandakat egyaltalan nem halgatok ismerek tobbet is de nem szeretem oket annyira. (Stray kids,Enhypen,txt,bts,RIIZE fan is vagyok tobbek kozt)

ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!