Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül megtanulni gitározni?

Egyedül megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Szóval egyedül szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani. Az alapok megvannak, régebben jártam gitártanárhoz viszont nem igazán tudott tanítani és így elvette a kedvem az egésztől de mostmár egyedül szeretnék megtanulni.

Valaki tud segíteni?



febr. 24. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit kötekszek: az "egyedül megtanulni" és a "valaki tud segíteni" mintha kizárná egymást. :D


Egyébként lehet, főleg ha tényleg megvannak az alapok. Nyilván minél több és jobb az "alap", annál könnyebb építkezni.

febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, nem akar négykezeseket játszani gitáron, mindig csak egyedül. Igen, lehet. Egy olyan gitártanár, aki nem veszi el a kedvedet, mérhetetlenül sokat tud segíteni.
febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
én léggitározásban komoly sikereket értem el...
febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
#3 azt legalább a szomszédok is elviselik és nem veszélyes, mint a legtornászás.
febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alapokhoz mindenképp tanárt javasolok. Ha ez megvan akkor onnan lehet saját magad fejleszteni. Ha van a közeledben zenesuli (én a Bartók konziba jártam el egy évig) érdeklődd meg hogy vehetsz külön órákat délutánonként.
febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!