Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha megjelenne a köztévés Dal...

Ha megjelenne a köztévés Dal című műsorban egy tehetséges zenész aki transzszexuális, akkor őszintén szerintetek mit csinálna a tévécsatorna?

Figyelt kérdés

márc. 1. 00:42
A kérdező szavazást indított:
Mindent megtennének hogy ne is kerülhessen be
Az egész műsort 18-as karikával éjszaka adnák le
Leadnák egyszerűen, és a műsoron belül megpróbálnák megalázni, elrettentő példának feltüntetni
Leadnák egyszerűen, és a műsoron belül felnőtt módjára kezelnék (nem faggatnák erről)
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én soha nem láttam a köztévében, hogy bárkit a szexuális életéről faggattak volna, ez inkább a kertévék meg a balosok témája.
márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nos én sem, csakhogy amíg a különböző magyar tévécsatornákon rendszeresen megjelennek melegek, transzok azért nagyon nem!! És ugye az utóbbi, vagyis a transzszexuális ember egy olyan ember, akin nyilván ez látszik, hiszen az nem arról szól, hogy neki melyik nem a szimpatikus, hanem az, hogy ő maga az ellenkező nem szerint próbál élni, és ez ugye látszhat, főleg, ha az illető nem eset át orvosi kezelésen.


Tehát ha megjelenne mondjuk egy olyan ember mint mondjuk Pete Burns a Dead Or Alive-ból, akkor azt vajon hogyan kezelné a köztévé?


(tehát nyilván ez a kérdés nem a melegségről szól, kezeljük külön a kettőt!)

márc. 1. 00:59
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
El sem jutna odáig, hogy képernyőre kerüljön.
márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
13%
Nem tudom, de én debileket amúgy sem szeretek képernyőn látni. Ha bemenne mindenképp nyer, ha engedik fellépni azért, ha nem engedik, akkor meg telesírhatja a 444-Telexet, hogy milyen diktatúra van. Aki más neműnek képzeli magát, az menjen kezelésre, vagy éljen boldogan én nem bánom, de ne traktálja a közvéleményt azzal, hogy ő mennyire normális, mert hát rohadtul nem az.
márc. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint, amikor Moszkvában volt az Euróvizió és, pont akkor tiltották be ott a Pride-ot, mire a teljes Euróvizió egyszerre kiáltott fel, hogy, de, hát mi vagyunk a Pride és itt vagyunk Moszkvában :D
márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a "Mi kutyánk kölyke", így őt totálisan elfogadnák, nem lenne semmi gond vele.
márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Ott volt ez a nyomorult Conchita Wurst, akinek felállva tapsolt a liberális sajtó mint a csahos kutyák, holott még valódi sem volt, mert csak egy modell srác öltözött be ennek a szakállas "nőnek" minden alkalommal.
márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ja persze, majd egyetlen emberért megváltoztatják az egész műsor menetét... Túl sokat gondoltok bele az ilyesmibe, és az a baj.
márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Jó nagyot csalódhattál benne.
márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
27%
Abnormális pedofil műsorokat tiltani kell mindenhonnan.
márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!