Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan zenétek, amit...

Van olyan zenétek, amit kifejezetten olyankor hallgattok, ha egy kis szerelmi bánatotok van, vagy szimplán kicsit letört hangulatban vagytok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen meleg kérdés, de én az vagyok így ebbe a kategóriába írom.

Nekem van pár, pl. ez a kettő "klasszikus":

https://www.youtube.com/watch?v=qjuEXKwnkLE&ab_channel=RHINO

https://www.youtube.com/watch?v=7pOr3dBFAeY&ab_channel=Scorp..

Én főként rock/metál zenét hallgatok (de sok más stílust is) ezért is ezt a két példát hoztam fel. Van, hogy elindítom valamelyiket felhangosítóm, aztán amíg pakolászok addig halkan "ordítva" éneklem őket. XD

Azért halkan, mert ha tényleg üvöltve ordítanék, akkor másnap valszeg nem volna hangom. :D

Jó mert a végére olyan mintha kiadnám magamból azt a rossz kedvet, jobb lesz utána a kedvem, akármilyen furán is hangzik.

Van nektek is ilyen "go to" zenétek, ha olyan hangulatban vagytok?



márc. 4. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Katatonia, Swallow the Sun minden mennyiségben, meg minden ami sötétebb.

Ha nagyon veszett minden és szar a hangulat, egy kis Harakiri from the Sky is befigyel, de az már tényleg kb. az öngyilkosság aláfestőzenéje lenne.

márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom átrakták a zene kategóriába a kérdést. Nem baj, így is kiváncsi vagyok, hogy ki mit szokott ilyen hangulatban hallgatni.
márc. 4. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs igazán. Annak a híve vagyok, hogyha valami negatív élmény ér, akkor próbálom nem még mélyebbre taszítani magamat zenék által.
márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-asnak igaza van, bár én nem mindig vagyok ilyen erős.

Csókolom: Induló

Európa Kiadó: Romolj meg

márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem ez inkább pont az ellenkezöjeként hatott. A zenével kb "ki ordítottam" magamból a rossz érzést. Utána sokkal jobb volt.
márc. 5. 15:02
 6/6 Dinnye2 ***** válasza:

Világom

Visszavágyom

Boulevard of Broken Dreams

4 Évszak

márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!