Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kissé elbizonytalanodtam:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé elbizonytalanodtam: kifejezetten meleg (NEM biszex) férfiak általában férfias megjelenésű, viselkedésű férfira vágynak, és uni-k? Miközben saját maguk is férfiasak?

Figyelt kérdés

Biszex férfi vagyok, de mintha melegeknél kicsit, részben más tendenciák volnának? Biszex férfiak között rengeteg variáció létezik, vágyak terén.

Viszont, többnyire azt olvasom melegekről, hogy nekik a kigyúrt test a mérce, férfias férfire vágynak viselkedésben is, és önmagukra is mint férfira tekintenek.


Hogy képzeljem el az aktusaikat? A legtöbb meleg ugynevezett uni? Tehát egyszer egyik dugja a másikat, másszor a másik az egyiket? Mindketen szeretnek szopni? (Más szóval melegeknél túlnyomórészt a kölcsönösség dominál?)


Lehet, hogy csak belefutok "véletlenszerűen" pont ilyen tartalmú hozzászólásokba melegektől?


Köztünk, biszex férfiak között nagyon változatos a kép, ennyit tudok biztosan: vannak lányosabb biszex férfiak, akik inkább csak szopni szeretnek, és/vagy dugatni magukat -sőt, közöttük férfiasabb viselkedésűek is vannak-, de köztük is van, aki férfias férfire vágyik és van, aki nőies férfire vágyik, tehát számos variáció jellemző biszex pasik között. Kb ugyanennyien fordított szerepben vannak: csak szopatnak, és/vagy dugnak, és saját magukat férfiasnak érzik általában, de vagy férfias férfire vágynak, vagy nőies férfira.

Megint csak kb ugyanilyen arányban unik is jellemzőek: női és férfiszerepben is szeretnek lenni, és egy részük férfias férfire vágyik, más részük nőies férfira.


A kérdésem lényege tehát: a melegek között is ilyen arányok jellemzőek? Vagy tényleg az jellemző inkább, amit többnyire melegek részéről olvasok: önmaga férfias meleg, és egy másik szintén uni férfias melegre vágyik?


Kezdek elbizonytalanodni, hogy is van ez a melegeknél...

Köszi előre is a MELEGEK VÁLASZÁT! Légyszi, lehetőleg csak melegek fejtsék ki, mert úgy egyértleműbb számomra a válasz.



2023. aug. 25. 01:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfias középkorú meleg vagyok.

Akit kedvelek, azok nem kigyúrtak,azokat nagyon nem bírom ,de nem is lányosan libegők.A marcona kinézet,túlzott szőrösség egyáltalán nem jön be,de a cicamicák sem.

Átlag kinézet,nem baj ha nem túl vékony.

Testiségben pedig a passzívak,akik bejönnek és olyanok,akiknek nincs semmilyen extra perverziója.Inkább aki érzéki.

2023. aug. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 steven95 ***** válasza:
100%

A melegek között is vannak feminin és azt kedvelő srácok -bár szerintem is kevesebben vannak az őket kedvelők.

Én épp egyik se vagyok :) Én is férfias "párti" vagyok.

A szerepeket illetően sok "egyoldalú" is van, nagy a szórás.

27f meleg

2023. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Meleg vagyok

Aktív, passzív srácokat szeretem akik férfiasak de szeretnek hozzám bújni, én nem szopok csak nyalok, ez általában minden akívra igaz.

2023. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen különböző. Én például karakán jellem vagyok és még melegnek sem néznek, de többnyire P vagyok. Az aktívok többsége nem kedvelt engem, mert nem tudtak befolyásolni és kihasználni.


34/F

2023. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden aktív kihasználó, vagy befolyásoló...

Két passzív exemről viszont sajnálattal,de ezt kell mondanom.

#1

2023. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt mondtam, de sok ilyen tapasztalatom volt az elején.
2023. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezek után még mindig úgy tűnik számomra, hogy melegek között talán gyakoribb az uni, és a férfias, valamint a férfiasra vágyó, ha a biszex pasik egészéhez viszonyítom.


Biszex pasik között igen nagy a szórás, rengeteg a variáció, szinte mindenféle igény jellemző, egyformán; én legalábbis ezt veszem észre.


De ha valaki megcáfolja, arra is nyitott vagyok.

2023. aug. 26. 21:41
 8/20 Meleg22 ***** válasza:
70%

7-es.:

Ez normális, egy biszex férfi sokkal könnyebben vonzódik egy olyan férfihoz, aki szeret női fehérneműket stb hordani pl.. Míg egy meleg férfi esetében ez máris tabu, ezáltal az általános statisztikánál máris sokkal kevesebb variációt lehet figyelembe venni a melegeknél..


Én ahogy a fajtársaim nagy része, melegként meleg srácot/férfit keresünk, azaz minél kevesebb nőies vonást, minél több férfit a férfiban, hisz ehhez vonzódunk..:))


Ebből nekem egy olyan kérdés jutott eszembe..:

Vajon egy magát melegnek valló férfi, tényleg meleg ha szereti a női fehérneműt hordó férfiakat?--> ha közben a nőkhöz továbbra sem vonzódik?..

-vajon őket hová kellene sorolni...?o.O

2023. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszod is.

Lehet, hogy kezdem jobban érteni a melegeket.

Nekem még az tisztázatlan, hogy általában a meleg férfiak "nem látnak lukat" a pasikban? Mert hiszen szeret dugni számos meleg, sőt, a zömük állítólag uni (váltakozó szerepű a szexben).

Ha meg látja a lukat aa másik férfiban egy meleg, akit megdug, akkor miért nem jellemző melegeknél vágyni arra, hogy a partner lányos, "lukas" legyen?


Nem tudom, ez a megközelítésem mennyire megy át melegek számára, az én férfi biszex létemre... De ez az, amit még nem igazán értek a melegek vbágyai terén.


Ezek szerint se fizikálisan nem jellemző melegek között, hogy a lányos kinézethez vonzódnak (pl travi), se viselkedésben lányoshoz nem (mivel annak hetero fílingje volna). Jól értem?


De akkor az ánusz, és az abba való behatolás miért jelenti sok meleg számára azt, hogy akibe hatol, az jó esetben férfias a dugó szemében??? :) Ez számomra még mindig homályos...

2023. aug. 27. 00:13
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
3) én aktív vagyok, de nem nyalok, viszont imádok szopni. Nekem bőven elég amúgyis a kölcsönös orál. Párom uni, de ő is csak az orált szereti.
2023. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!