Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy roma zenét ami...

Keresek egy roma zenét ami régen sokat ment a rádióban. Mi lehet annak a címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy zenét egy nő énekli egyedül roma nyelven és

régebben adták nagyobb rádió csatornákon is mint pl a Petőfin. Vagy anno a tv paprikába is benne volt egyszer mikor Bódi Margó ment főzni valahova. De biztos, hogy nem ő énekli,nem az ő hangja. Sajnos a címét sem az előadóját nem ismerem. Nem gyors tempójú. A zsámó szó is benne van, mondjuk az majdnem mindben 😄.



márc. 6. 20:22
 2/3 Kaly gusztáv válasza:

Mi volt a szöveg

Nótár mary vagy margó lehet a énekes

márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es válaszoló, de sajnos egyik sem. Nem tudom a szöveget mert végig roma nyelven énekli egy magyar szó sincs benne. Nem Nótár Mary, de Margó sem mert azokat ismerem fel ismerem a hangjukat. Régen hallottam igazából. Manapság már nem is hallottam. Régebben ment a főbb rádiókban is. A zsámó szó rémlik hogy benne van többször. Az elején is benne van meg azt hiszem így is elhangzik, hogy zsá zsámó. Az énekesnő hangja nem is magas, mint Margónak, de nem is nagyon mély. És nem gyors tempójú.
márc. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!