Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges megszerezni a...

Lehetséges megszerezni a Vörös Malom musical felvételeit?

Figyelt kérdés
Nemrég láttuk egy feldolgozását és teljesen beleszerettünk. Utána youtubeon is megtaláltam szinte a darab felét, ám sok jelenet hiányzik. A videók szerkeztettek és vágottak, tehát ez nem egy illegális felvétel volt. Engem az érdekelne, hogy van mód ezt megszerezni? Valakinek megvan? Ha például (ez csak egy feltételezés) írnék egy emailt a színháznak, hogy kiadnák-e a felvételt, akkor van esély, hogy igen? (egy bizonyos összegig még akár fizetnék is érte)Azoknak akik feltöltötték, honnan van meg? Kereken 30 éve volt a premier előadás tehát nem tudom mennyire veszik szigorúan. Komoly válaszokat kérek és előre is köszönöm!

márc. 7. 00:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kifelejtettem, hogy kifejezetten a Madáchos felvételt keresem!
márc. 7. 00:03
 2/14 anonim ***** válasza:

“ írnék egy emailt a színháznak, hogy kiadnák-e a felvételt, akkor van esély, hogy igen? ”


Nincs. Szerzői jogdíjas. Az Artisjus-nál érdeklődj. Nem tudom, hány százezer Ft lenne.

A zeneszerző Kocsák Tibor. Szerzői jogdíja él.


Molnár Ferenc 72 éve meghalt, a műveire két éve lejárt a jogdíj.


Annak nézz utána, kiadták-e

márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most innen kitörlődött egy válaszom?
márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésre keresek én is választ.

(egy miskolci szinházi felvételre vadászok vagy 15 éve)

márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2-es Igen, pont ezért kérdezem. Keresgéltem az intereneten és azért gondolom hogy elérhető valahol a felvétel, mert több különböző youtube csatornán meg van osztva, sőt valaki 12 éve azt írta egy kommentbe, hogy neki megvan a teljes. A Madách Színház oldalán archiválva van a szerepoztás meg pár kritika, de maga a darab nem, ugyanez vonatkozik más platformokra.
márc. 7. 20:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Ncore-on fent van
márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen, sikerült letöltenem!!

(És úristen dejó volt)

márc. 15. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Fú, hát nekünk nem sikerült megnézni. :D
márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogyhogy?
márc. 20. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 nagyon gagyi a zenéje (ez alatt azt értem hogy tiszta szinti az egész és meg csak nem is jó) az első jelenet végén beletekertünk a Für Anikós bábozásig, az kimagasló volt a korábbiakhoz képest (is), aztán rögtön utána megint borzadály. Ha úgy csinálsz musicalt hogy szar a zene, abból nem lesz phasza műsor. Színdarabnak lehet hogy jó lehetett volna.
márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!