Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges megszerezni a...

Lehetséges megszerezni a Vörös Malom musical felvételeit?

Figyelt kérdés
Nemrég láttuk egy feldolgozását és teljesen beleszerettünk. Utána youtubeon is megtaláltam szinte a darab felét, ám sok jelenet hiányzik. A videók szerkeztettek és vágottak, tehát ez nem egy illegális felvétel volt. Engem az érdekelne, hogy van mód ezt megszerezni? Valakinek megvan? Ha például (ez csak egy feltételezés) írnék egy emailt a színháznak, hogy kiadnák-e a felvételt, akkor van esély, hogy igen? (egy bizonyos összegig még akár fizetnék is érte)Azoknak akik feltöltötték, honnan van meg? Kereken 30 éve volt a premier előadás tehát nem tudom mennyire veszik szigorúan. Komoly válaszokat kérek és előre is köszönöm!

márc. 7. 00:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem pont Mima részei nem tetszettek. Én egy másik színházban láttam először és ott sokkal jobb volt. De Huszti Péter és Psota Irén zseniális volt, odáig vagyok értük.
márc. 20. 17:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Na, hát nem tetszhet minden mindenkinek. :)
márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az illatszertár 1995-ös felvétele a nagy kedvencem gyerekkorom óta, az is fent van ugyanott. Nem a Bodrogis hanem a Sztankays. A Bodrogist még nem láttam.
márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12 pontosan ;)
márc. 20. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!