Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Találkozott még valaki ezzel,...

Találkozott még valaki ezzel, illetve létezik rá megoldás?

Figyelt kérdés

Megpróbálok tömör lenni, szóval van egy nagyon alap bluetooth fülhallgatóm amivel hallgatom munka közben a zenét. Amit megfigyeltem és nagyon idegesítő, hogy egy zene nagyon szépen, hangosan szól. Jön a következő, ami kb. mintha csak fele hangerővel szólna. Gondolom, a zenék közötti külömbségek miatt lehet ez, de ha képes a fülhallgatóm, normális hangerőn és normális minőségben lejátszani egy zenét, akkor nagyon rossz utáne egy ilyen "fél hangerős" zenét hallgatni. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy van erre valami megoldás, egy program esetleg ami egységes hangerőn küld tovább minden zenét, vagy valami ilyesmi?

Bocsi, lehet nagy marhaságot írtam, de muszáj megtudnom.

Köszi és pacsi.


márc. 9. 13:56
 1/2 TR75 ***** válasza:

Valószínűleg a számok normalizálása között van különbség.

Amikor te magad válogatsz össze zenéket, vagy pl. youtube-on lejátszólistákat hallgatsz, akkor ilyesmit tapasztalsz.

A komolyabb audioalkalmazásokban van erre megoldás, de ha pl. direkt a youtube-ról hallgatsz zenét, szerintem ez a probléma megmarad.

márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen, ezt nem írtam, de rátapintottál a lényegre, a youtubos zenehallgatás a bajos. Minden esetre, köszi!
márc. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!