Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki Tippmix...

Találkozott már valaki TippmixPron fogadás kiértékelési hibával ? Ha igen, mi ilyenkor a megoldás a Tippmix részéről ?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy e-sport eseményre élőben. A közvetítést néztem és nem is figyeltem, hogy a rendszer tévedésből összecserélte a játékosokat / csapatokat. Fogadtam, a rendes felállás szerint nyertem volna, majd akkor látom, hogy a fogadás vesztes. Még ment élőben a mérkőzés, rá tudtam nézni, így biztos volt, hogy nem vesztettem, nem én néztem el, a tippmix hibázott. Az esemény végeztével a hivatalos E-sport oldalon a rendes (engem igazoló) eredmény jelent meg. Irtam a Szerencsejáték Zrt-nek. Egyelőre annyi történt, hogy a végeredményt átírták a megfelelőre, de minden fogadási lehetőség még hibásan van kiértékelve. Mit tesz ilyenkor a Tippmix ? Emailt írtam nekik, nem tudom mennyi az átfutási idő, még nem próbálkoztam így náluk, csak telefonon, sikertelenül. Korábban volt már olyan eset, hogy egy szelvényem egyáltalán nem értékelték ki (Függőben státusza volt), akkor a telefont fél napig se vették fel, majd végül 1 napra rá kiértékelődött a fogadásom.

jan. 4. 20:53
 1/1 A kérdező kommentje:
A dolog sikeresen megoldódott. Leirom, hogy segítsek, aki hasonlóan járt. Az emailre egy napig se jött válasz, majd hívtam az ügyfélszolgálatot. Közel fél óra után felvették. Elmondtam a történetet és annyit mondott a hölgy, hogy továbbítja a kollégáknak. Kb 20 perc után már rendezték is és a hölgy visszahivott telefonon és elnézést kért a hibáért.
jan. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!