Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt még valaki, aki...

ZorPrime kérdése:

Van itt még valaki, aki rajtam kívül szintén nagyon szereti a japán metalszínteret? Egy rakat piszkosul eredeti és/vagy vérprofi banda van ott, melyekről felénk a kutya sem hallott, közben rettenetesen jók.

Figyelt kérdés

#Japán #lovebites #hanabie #unlucky morpheus #bridear
márc. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van pár japán banda akiket nagyon szeretek. Többnyire visual kei bandákért rajongok. :)
márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl. melyikek a kedvencek? Csak azért kérdem, mert visual kei-külsőségek mögött különböző zenei alműfajokban nyomják odakint. Ami számomra megdöbbentő, hogy a csaj(okkal is operáló)bandák között mennyi bitang jó csapat van.
márc. 19. 05:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Első válaszoló vagyok. A hard ronck meg a nu metal műfaj az amiket nagyon szeretek. Bandák közül két kedvencem van akik ezekben műfajokban játcanak, pl: The GazettE és a Dir En Grey. De ezen kívűl szoktam még szimfónikus metal zenét is hallgatni (Versailles). Ők az abszolút kedvencek de rajtuk kívül előszeretettel hallgatok Diaurát, Dadaromát, Royzt és még az Alice Nine-t is. Ami pedig nem visual kei de nagyon szeretek az a Cold Rain. Nekik inkább angol számail vannak és ott van még a One ok Rock meg a My First Story.
márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Hm, nu metal? Ajánlom a Jiluka nevű bandát (nevezzük metalcore-nak, de olyan japánosan, brutál breakdownokkal), ők állati jók, ráadásul visual kei fazonban nyomják és júniusban játszanak Pozsonyban. Ha szereted a szimfónikus beütésű metalt, akkor az Unlucky Morpheus egyszerűen kihagyhatatlan, hihetetlen tudású zenészekkel.


Japán vonalról nálam a numero uno a Lovebites (öt lány, nemhogy Japánban, de szerintem az egész világon a heavy/power bandák 95%-át keresztben lenyelnék, annyira jók, beszarás gitárpárossal). Szorosan utánuk jön a Hanabie, ha valami eredetit és állati szórakoztatót akarsz, őket ne hagyd ki - metalcore/EDM/hiphop/punk vegyítve némileg kawaii köntösben. Élőben nagyon-nagyon ászok, volt szerencsém hozzájuk tavaly. További kötelező hallgatnivalók: Nemophila, Saiseiga, illetőleg ha a SoAD-hoz hasonló (és annál szerintem ezerszer betegebb és eredetibb) cuccot akarsz hallgatni, akkor a Maximum The Hormone megkerülhetetlen :)

márc. 19. 16:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Majdnem elfelejtettem: ha hard rock, a Band-Maid abszolút kötelező.
márc. 20. 09:47
 6/6 anonim ***** válasza:

🌟💙 the Gazette 💙🌟


Idén jönnek ki új albummal, alig várom!

márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!