Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nőként tudnék zenei téren...

Nőként tudnék zenei téren (énekesként) azonosulni szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan zenéket írni, énekelni, majd kiadni ami hasonló XXXTentacion vagy Lil Peep zenéihez. Külföldön több női énekes van akiket sokan szeretnek, de Magyarországon inkább a férfiakat ismerik el. Külföldön nagyjából ezen a téren egyenlően bánnak a két nemmel. Szerintetek Magyarországon tudnék ilyen zenével nőként sikert elérni? Vagy inkább írjam a szövegeket angolul, és próbáljak meg külföldi embereknek zenét csinálni?
márc. 19. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,nagyon nehéz szakma és nehéz fentebb jutni,néha a tehetség is kevés.
márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam olyan női rappet ami tetszene nekem is 🤷 a blackpinken kívül
márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Mivel szeretnél azonosulni?

Amúgy semmivel sem nehezebb befutni nőként, mint férfiként, Magyarországon sem. Annyi, hogy más kell hozzá. Férfiként ismerned kell a megfelelő embereket, nőként a lábadat kell széttenned nekik. A zenei tehetség nem számít sem itthon, sem külföldön, hiszen a kíséretet úgyis gép csinálja, az éneket meg autotune-nal megcsinálják.

márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"hasonló XXXTentacion vagy Lil Peep zenéihez" - Ha tudsz bármi újat alkotni ebben a műfajban, akkor lehetséges, hogy felkapnak. A rap, de különösen a trap egy rendkívül egysíkú műfaj, a legtöbben meg sem próbálnak egyediek lenni, csak másolják a többieket. Így lesz a hulladékból még nagyobb hulladék.
márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!