Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vertek már át titeket Ticketsw...

Vertek már át titeket Ticketswapon?

Figyelt kérdés

Van olyan módszer, amivel le tudnak húzni? Pl. megkapom a jegyet de végül ő megy be hamarabb a koncert napján és a QR kódom már nem lesz érvényes?


Vagy ez 100%-ig biztonságos?


márc. 20. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a jegyet érvénytelenítik, amikor az illető eladja.
márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1: nem feltétlen, azt külön jelzik (SecureSwap)


Ha nem jutsz be a jeggyel, azt tudod jelezni szerintem. Én még mindig bejutottam, úgyhogy ezzel kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom, de emlékeim szerint mindig megkérdezi az app. Nyilván nem vagy kisegítve ha a jegy árát ugyan visszakapod, de mondjuk volt útiköltséged stb.


Viszont egyszer vettem egy jegyet, amit túl drágán rakott fel az eladó (talán 10%-kal szabad drágábban adni mint ahogy vetted). Én nem is jeleztem sehol, de a TicketSwap valahogy magától rájött, és visszakaptam a különbözetet. Ez nekem egy nagyon pozitív élmény volt.

márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
soha nem veszek így jegyet
márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!