Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek nagyon "rossz helyek"...

Ezek nagyon "rossz helyek" lehetnek, amik még megmaradtak, a mai Depeche Mode koncertre?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam az MVM

Dome-ban, nem tudom, milyen lehet a hely. Felmerült bennem, kb. most az utolsó pillanatban, hogy elmennèk a koncertjükre, mert nagyon szeretem őket. Ezek a helyek maradtak mèg, elvileg:


[link]


márc. 26. 01:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy innen még a kivetítők sem látszanak?
márc. 26. 01:31
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a Fásy Ádám koncertre készülök, így nem tudok ebben nyilatkozni, de az Ádám szerintem lekörözi majd ezt az együttest nézettségben is!
márc. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Még Magyarországon sem, de mindegy.🤣🤣


Kérdező! Látni és hallani az olcsóbb helyről is fogsz, csak miután messzebb van, ezért többször kell nézni a kivetítőt, illetve talán jobban visszhangzik majd, de megéri sztem így is, mert ki tudja, meddig lesznek még aktívan koncertező zenekar.

márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a baj, hogy màr össze-vissza mutatja a szabad helyeket..:/ Így lutrira úgymond, nem merek bemenni, hogy lesz-e még jegy.
márc. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!