Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jó zene szerintetek?

Ez jó zene szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyenesen Romániából! : https://www.youtube.com/watch?v=VHygTMF98Rw

márc. 26. 05:21
 1/10 Laly1972 ***** válasza:
30%
Nem jó.
márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Ez olyan gyatra, hogy rá se lehet oltani.
márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Györffykee ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy rajongója az ilyen zenéknek de a gyerek a korához képest egész jól nyomja. Amúgy meg miért fontos a mi véleményünk? Hogyha neked tetszik, hallgasd.
márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dinnye2 ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, de a srácnak tényleg van egy hangja.
márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem bejön (bár tény, hogy nem valami mély zene, nem is ez a lényege), mondjuk én még a legalja balkáni turbofolkot is imádom.
márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem nem tetszik, kínozni lehetne vele engem. A manele soha nem volt az én műfajom.
ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kérdező, egyáltalán érted miről énekel?

Azért kérdem, mert ha értenéd talán nem tetszene annyira.


Üdv, egy erdélyi magyar!

ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

A kiscsávónak annyi hangja sincs, mint egy átlagos zeneiskolába járó tizenévesnek.

Különben, az ilyen népzenének álcázott román-mulatóst hallgassa az, akinek vagy két anyja van! 😤

ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Szia, sajnos nem tudok románul, így nem azt nem tudom, hogy miről énekel, de a dallama és az előadásmód tetszik. Esetleg leírnád röbiden, higy miről énekel?
ápr. 10. 03:13
 10/10 Tatyó válasza:
19%

Szerintem:

Zeneileg össze van rakva "rendesen".

A kisgyerek hangja úgy meg van "tolva", hogy szinte nem is ő énekel

képzeld el, hogy felmondasz egy monoton szöveget, és abból ilyen hangzást és szólamokat csinálnak dallamra.(persze akár lehet ilyen tehetséges is:)

Ez egy fogyasztói zene, tehát célközönség igényeire van szabva erőteljesen, hatékonyan -ezáltal tetszetős és hangulatos is a célközönség számára. Engem is érdekel miről énekelhet...

ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!