Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első Ozora fesztivál?

Első Ozora fesztivál?

Figyelt kérdés

Maga a zenei stílus nem tartozik a kedvenceim közé,de ez a fesztivál a legszimpatikusabb.

Akik màr voltak Ozorán, mennyire ajánlanák így a fesztiválon való részvételt?

Illetve nem néznek ki a tömegből,ha teljesen átlagos külsöm van?

Ahogy a fotókon illetve a videókon látom,rengeteg a tetovált,raszta, tökéletes külsejű nő és férfi.



márc. 30. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
…és a kábszeres
márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Azért vannak sokan akik nem használnak szereket(én sem).Sőt,sokan családostul,gyerekkel mennek a fesztiválra.

márc. 30. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítottam mást. Ha „öltönyös-nyakkendős” a lelked, akkor nem fogod magad jól érezni, akárhogyan is öltözöl. Hogy mi alapján szimpatikus, nem tudom, de gondolom, akkor nem vagy annyira meleg. Egy laza és befogadó közösség állítólag. Nem hinném, hogy ha nem buggyos gatyában, félmeztelenül, sörrel, cigivel a kezedben kóborolsz stb., hanem mondjuk farmer-póló kombó, nem fognak kinézni.
márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Menj nyugodtan, nem lesz gáz - bárkinek kapásból be lehet illeszkedni. Nem kell drogozni sem, és különböző zenék is vannak itt-ott.

Viszont sok a külföldi úgy készülj.

márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Teljesen mindegy hogyan nézel ki annyi hogy ne a legdrágább ruháidat vedd fel mert akkor tényleg kinéznek. Itt nem az számít, hogy mennyi pénzed van. Ha pedig csak ilyen ruháid vannak akkor menj el egy kínaiba vagy a turiba és vegyél pár márkátlan ruhát oda az illik. #3 nyugodtan lehet buggyos gatyában félmeztelenül sőt még meztelenül is van aki úgy nyomja végig volt olyan faszi aki rózsaszín balettszoknyában volt semmi más nem volt rajta nem nézték ki ez pont arról szól hogy magadat add és ne a melledet verd és nagyképüzz ha esetleg van kérdésed nyugodtan kérdezz szívesen válaszolok rá
ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Én is ezt írom, de mindegy. :-) azzal, hogy nem KÖTELEZŐ így öltöznie
ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ja akkor bocsi rosszul értelmeztem 😅
ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben ott vagyok. Nem fognak kinézni, ez nem egy átlagos fesztivál. Itt toleránsak, elfogadóak az emberek. Nem kell drogozni sem, aki ezt írja, az csak a hír tv-ből tájékozódik. Én sem drogozok, és még rengetegen mások sem, millióan vannak lent családdal, kisgyerekekkel, nagyszülőket is hozzák. Úgy magával ragad az a vibe egy pillanat alatt, hogy oda pont semmiféle drog nem kell. Sem raszta, sem tetovált nem vagyok, átlagos ruhákat hordok a hétköznapokban is, ozorán is sima szoknyában, meg valami kis felsőben szoktam lenni. Hihetetlenül jól érzem ott magam. Ozora pontosan az a hely, ahol nincs kivagyiság. Egyek vagyunk mind. Szemeteszsákban is lehetsz, akkor is ugyanúgy befogadnak maguk közé.
ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

30+, teljesen átlagos nő vagyok,aki a gyermeke megszületése óta (8 éve),nem mozdult ki itthonról és már menne a "vakvilágba".Oda, ahol nincs feszengés,ellazulhatok,van zene,van tánc,vannak programok.Ahol nincsenek nagyképű, elkényeztetett,balhés emberek.Ahol jól érezhetem magam és feltöltődhetek.

Az Ozora elvileg ilyen hely.

Viszont.

Lehet az alacsony önértékelési gondjaim miatt fogalmazódott meg bennem a kérdés,hogy nagyon kitünnék a tömegből,nem lennék "oda való", mert dagi is vagyok és én inkább a farmer nadrág+póló kombóban érzem jól magam még nyáron is.

Az Ozora videókon és fotókon nem ilyen embereket látni....


De a válaszok alapján, ezekszerint senkit nem fog ez érdekelni.


Köszönöm mégegyszer.

ápr. 3. 09:44
 10/13 anonim válasza:
Ez a hely akkor neked való itt ilyenek nem fognak érdekelni sem téged sem mást. Olyan mintha otthon lennél a 4 fal között.
ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!