Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik pl. fesztiváloznak...

Akik pl. fesztiváloznak azoknak hogy van kedve ilyen melegben bulizni?

Figyelt kérdés
Én inkább az éjszakai klubokat kedvelem, és nincs az a fellépő akiért elmennék egy távoli fesztiválra. Pl. Balaton környéke egy pestinek. Megnézném, de a távolság miatt nem érdekelnek az ilyen balaton sound meg ozora dolgok, jobban szeretek elindulni, fél óra alatt ott lenni, majd 3-4 óra múlva jönni haza aludni, miután megnéztem a fellépőt. Az ilyen hetijegyeket meg végképp sose értettem, nekem 3-5 óra buli bőven elég, hogy képes más tovább ott lenni, meg több napot.

2023. jún. 22. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, mindenkinek más az igénye. Régen én sem tudtam milyen egy fesztivál, aztán egyszer kipróbáltam. Egy teljesen más élményt nyújt. Főleg ha vízparton vagy annak közelében van. Több kedvenc előadód is fellép egy helyen, másnap meg mehetsz strandolni. Kicsit olyan táborozós érzés, főleg ha barátokkal mész.
2023. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van pár olyan előadó, akiért a világ végére is képes lennék elmenni. Nem sok, de azért akad. Ha róluk van szó, akkor igazából nincs az, ami visszatartana. Azért az élményért, amit tőlük kapok, megéri.
2023. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, a hűvös szobából piňa coladat iszogatva és jó zenéket hallgatva kínzásnak érezném most azt a port és napfényt. Nem a világom, ilyenkor persze fáj a szívem, hogy ki kell hagynom 1-2 kedvencet, és megvárni amíg egy pesti klubban lépnek fel.
2023. jún. 22. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a meleget, meg ahogy a 2. is írta, vannak olyan koncertek amiket egyszerűen muszáj látnom. Műfajtól meg előadótól is függ, azért pl. a Nightwish nem klubban fog fellépni, meg nem is jönnek minden második hónapban Magyarországra.
2023. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ozorára megyek minden évben, eddig szinte mindig arra a hétre esett a hőhullám, 2017-ben például 42 fok volt napokig. Tavaly is 35-36 fok. Hát nehéz, de próbálok nem azzal foglalkozni, hogy melegem van, hanem kiélvezni az időt, amit ott tölthetek, amire egy évet vártam. Magával ragad az a csodálatos világ. Tudom, hogy idén is nagyon meleg lesz, mégis nagyon várom, és számolom vissza a napokat az indulásig. Sőt ahogy onnan hazajövök, utána elmegyek még azonnal egy másik fesztiválra, szerintem ott sem lesz hidegebb augusztusban. :D Nehezen viselem én is a meleget, nyarat, de a fesztiválokon annyira jól érzem magam, hogy igazán nem zavar.
2023. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem a fellépők miatt mennek. Kipattintják/kivakarják magukat, aztán azt meg kell mutatni, akkor is ha esik az eső és 17 fok van, meg akkor is, ha 37. Természetesen mindkét esetben félmeztelenül ill bikiniben. Sok majom.
2023. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

6.

Na mi van lepontozók, fáj az igazság?

2023. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó én felpontoztalak, igazad van!
2023. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok kigyúrva, nem drogoztam és k*rváztam. Na most ilyenkor mivan? Általánosítás az nagyon megy…. irigyek vagytok, nincs pénzed, barátaid vagy ennyi eszed van? Melyik?
2023. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

9.

Ugyanmár. Te is jól tudod, hogy Balaton Hang-on felülreprezentáltak ezek a rángatózó magamutogató izompacsirták. Ha random készít az ember 1 képet, amin legalább 10 ember van, mindig lesz köztük legalább 1 ilyen kisgatyás, vicsorgós gyurmajani.

2023. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!